TRANSFERUURTJE: 'City kan Anderlecht klap toedienen, droomtransfer Vertonghen'

552 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'City kan Anderlecht klap toedienen, droomtransfer Vertonghen'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
Manchester City kan het RSC Anderlecht van Vincent Kompany komende winter een zware klap toedienen. De Engelse kampioen verhuurt verdediger Philippe Sandler momenteel aan de Brusselaars, de Nederlander is zelfs een vaste basisspeler. Maar door de zware blessure van Aymeric Laporte zit City momenteel in nood wat betreft centrale verdedigers. In de winter zal er sowieso gecorrigeerd worden. Een nieuwe verdediger aantrekken is het meest logische, maar volgens The Express is het ook een optie om Sandler vroegtijdig terug te halen uit Anderlecht.

Dylan Bronn bleef deze zomer uiteindelijk bij AA Gent, maar de verdediger had wel degelijk de intentie om te vertrekken. Volgens Sport/Voetbalmagazine nam hij daarom Mogi Bayat onder de arm. Die bood de Tunesische international bij verschillende clubs aan, maar zonder succes. Het is nu afwachten wanneer Bronn een nieuwe kans krijgt in de ploeg van coach Jess Thorup.

KAS Eupen gaat nog een versterking halen. De Belgische eersteklasser zoekt het zelfs in Jamaica en gaat een jonge middenvelder een contract geven. De negentienjarige Tyreek Magee maakte indruk tijdens een week proefperiode en hij zal een contract ondertekenen.

BUITENLAND
Zoals hierboven al gemeld gaat Manchester City komende winter op zoek naar defensieve versterking. Philippe Sandler vroegtijdig terughalen is een optie, maar het ligt meer voor de hand om een nieuwe verdediger aan te trekken. Volgens 360 Sources is Jan Vertonghen één van de pistes. De Rode Duivel is zijn laatste contractjaar bij Tottenham ingegaan. Om nog een bepaalde winst te boeken zullen de Spurs hem in januari dus moeten verkopen, tenzij hij natuurlijk alsnog verlengt.

Paulo Dybala bleef ondanks heel wat geruchten gewoon bij Juventus in de zomermercato. Komende winter komt het mogelijk echter toch tot een vertrek. Volgens The Daily Star zal Juventus de Argentijns helemaal niets in de weg leggen als er tijdens de wintermercato een nieuw bod komt. Uiteraard willen de Italianen nog een bepaalde transfersom vangen, maar ze zouden allesbehalve buitensporige eisen stellen.

Juventus denkt zelf ook al verder en zou een aantal spelers in het vizier hebben die komende zomer transfervrij worden. Daarvoor kijkt het vooral richting Manchester United en Tottenham. Bij die eerste lopen volgende zomer immers de contracten van verdediger Eric Bailly, middenvelder Nemanja Matic en vooral doelman David De Gea af. Hetzelfde geldt in Noord-Londen voor Christian Eriksen en onze landgenoot Toby Alderweireld.

LEES OOK: Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Denkt u dat Alderweireld en Vertonghen na het seizoen vertrekken bij Tottenham?

Meest recent

'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

130
130
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

91
91
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

236
236
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

100
100
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

81
81
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

276
276
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

31
31
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

403
403
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

75
75
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

268
268
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

491
491
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

62
62
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

203
203
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

101
101
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

335
335
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

535
535
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

429
429
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

179
179
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

89
89
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

426
426
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

217
217
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

512
512
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

144
144
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

355
355

Meer sportnieuws