Nieuwbakken trainer Harry Redknapp van Queens Park Rangers hoopt David Beckham op te pikken. De oefenmeester weet dat de middenvelder in december bij LA Galaxy zal vertrekken. Er zijn al veel geïnteresseerde clubs.
Paris Saint-Germain werd genoemd, terwijl ook clubs uit China, Australië, Brazilië en Zuid-Afrika interesse zouden hebben in de 37-jarige Beckham. Redknapp denkt dat Becks het niveau van de Premier League nog altijd aan kan. "Ik weet zeker dat hij nog steeds kan spelen in de Premier League. Ik heb er nog niet over gesproken met de voorzitter, dus daar moeten we nog naar kijken", zei de trainer tegen
BBC.
"Hij is een topspeler. Hij trainde met ons mee bij Tottenham en het was top hem op het complex te hebben lopen. Hij van absolute topklasse. David kan voor elke club een toevoeging zijn. Hem er gewoon bij hebben, mensen laten zien hoe je moet trainen en op jezelf te letten. Zijn professionaliteit is een voorbeeld."