Valverde gepikeerd: "Rakitic? Wat wil je dat ik zeg?"

door
Valverde gepikeerd:

FC Barcelona verloor op de eerste speeldag al van Athletic Bilbao met 1-0 en speelde op speeldag drie gelijk tegen Osasuna (2-2). Er is in Spanje behoorlijk veel kritiek op het functioneren van trainer Ernesto Valverde, die zijn zaakjes nog niet op orde heeft.


In gesprek met de Spaanse media zegt de coach: “De eerste helft? Bijzonder slecht. We kwamen niet in de buurt van het strafschopgebied, we zorgden niet voor gevaar. In de tweede helft hebben we het een en ander kunnen corrigeren en konden we het duel naar onze hand zetten. Tot het absurde moment van de strafschop. We hadden alles onder controle en we kunnen het ons niet veroorloven om een wedstrijd uit handen te geven."

In de rust haalde Valverde Nelson Semedo naar de kant en hij bracht Ansu Fati. Sergi Roberto ging in de verdediging spelen en Frenkie de Jong kwam terecht in het centrum van het middenveld. "Het was duidelijk dat er iets veranderd moest worden, dat er iets gedaan moest worden. Of ik boos ben? Tegen Athletic verloren we dankzij een mooie goal en vandaag was onze eerste helft niet goed. We wisten er niet goed uit te komen en wisten niet wat we wilden. Na rust waren we beter, maar helaas hebben we punten laten liggen. Voor onze tegenstanders is het vaak de wedstrijd van het jaar. Er zijn geen makkelijke wedstrijden meer. We kunnen doelpunten tegen krijgen, maar we moeten zelf voor meer gevaar zorgen."

Ivan Rakitic zat alweer op de bank: "Rakitic? Wat wil je dat ik zeg? Toen Rakitic afgelopen seizoen speelde, zat Semedo op de bank omdat Sergi Roberto speelde. En waarom speelt Arthur niet? Ik heb veel goede spelers, iedereen kan spelen."

LEES OOK: Na 'uiteenspatten' emotionele bom: Yamal haalt keihard uit

Zal Rakitic nog vertrekken?

Meest recent

'Standard wil nog transfervrije slag slaan'

Standard beleefde een opmerkelijke zomer. Met Marc Wilmots kwam er een nieuwe sportief directeur die ...

33
33
'Karetsas en Simic naar zelfde club: slag van 30 miljoen'

De zomermercato is nog niet eens helemaal voorbij, want in België en enkele andere landen mogen ...

198
198
'Plots toch witte rook: Antwerp slaat alsnog toe'

Antwerp ziet in het slot van de mercato de kassa plots nog stevig rinkelen. Senne Lammens werd al ...

337
337
Anderlecht-vertrekker gaat viraal met zeer pijnlijk moment

Dit weekend staat in het teken van interlandvoetbal en dus wordt er op het hoogste niveau niet ...

61
61
'Club Brugge mag last-minute-aanwinst vergeten'

Club Brugge leek zijn transferhuiswerk af te hebben, maar er beweegt de laatste dagen plots nog ...

253
253
'Besiktas gaat na njet Trossard voor Belgische sensatie'

In Turkije is de transfermarkt nog een tijdje open en daar willen ook de lokale topclubs van ...

75
75
Pijnlijke blunder: Tavolieri moet Anderlecht-bom inslikken

Het zijn nog maar eens woelige tijden bij Anderlecht. Vrijdag kwam bijvoorbeeld de bevestiging dat ...

525
525
Club Brugge verrast met opvallende coaching-switch

Club Brugge kreeg dit weekend nog te maken met een onverwacht vertrek. Het moest immers afscheid ...

340
340
De Ketelaere vernederd door Garcia: bom barst bijna

Charles De Ketelaere blijft bij de Rode Duivels een luxe-optie, terwijl er duidelijk twijfels zijn ...

924
924
Ronaldo met historische mijlpaal, Engeland stelt weer teleur

Er stonden vandaag al een aantal WK-kwalificatiematchen op het programma. Zo kwamen onder meer ...

91
91
'OHL wil stunten met terugkeer ex-smaakmaker'

OH Leuven heeft duidelijk nog versterking nodig. De fans mogen zich daar ook nog aan verwachten de ...

101
101
Caluwé slaat toe met nieuwe toptransfer bij KV Mechelen

KV Mechelen zit niet stil op de transfermarkt. Sportief directeur Tom Caluwé heeft alweer een ...

164
164
'Standard pakt uit met "belachelijk" transfervoorstel'

Standard wil zich de komende twee dagen nog roeren op de transfermarkt. Marc Wilmots probeert nog ...

226
226
Union SG verrast compleet met komst ex-Buffalo

Zeer verrassend nieuws vanuit het Dudenpark. Union SG heeft vandaag een volgende aanwinst aan de ...

139
139
De Bruyne reageert scherp op groot Duivels-probleem

Kevin De Bruyne is klaar om met België Kazachstan te bekampen. De speler van Napoli weet dat ...

116
116
"Oei!” – Ruben Van Gucht laat dames verbijsterd achter

Wat begon als een doodgewone zaterdagmorgen op Radio 2, eindigde in pure verbazing en een virale ...

91
91
STVV vangt bot bij smaakmaker: "Ik blijf hier"

Bij STVV doen ze al heel wat jaren goede transfers. Dat vulde de kassa al zeer goed, maar de ...

170
170
Garcia neemt Duivel in bescherming: "Alle vertrouwen!"

Morgen ontvangt België Kazachstan in het Lotto Park van RSC Anderlecht. De fans verwachten een ...

91
91
De Bruyne breekt de stilte over link met Anderlecht

Kevin De Bruyne sprak met de media naar aanleiding van het duel tegen Kazachstan. De Rode Duivel ...

582
582
Garcia verklapt grote wijziging voor duel met Kazachstan

Na de makkelijke 0-6-zege tegen Kazachstan nemen de Rode Duivels het zondag op tegen Kazachstan. Een ...

249
249
'KV Mechelen stoomt door met volgende knaltransfer'

Sportief directeur Tom Caluwé liet het vorige week nog weten: er waren nog een aantal spelers ...

299
299
FCV Dender heeft hoofdcoach beet: Club Brugge baalt

De kogel is door de kerk: FCV Dender heeft zijn nieuwe trainer beet. Na het vertrek van Vincent ...

261
261
Geen Conte of Mourinho: "Kompany mijn beste coach ooit"

Hoe vaak zou Wouter Vandenhaute nog terugdenken aan mei 2022? Toen RSC Anderlecht en Vincent Kompany ...

433
433
'De Condé maakt reputatie wéér waar met topdeal'

KRC Genk kan al bij al tevreden zijn over zijn mercato tot dusver. Het verloor wel enkele ...

634
634
'Lewandowski weigert absolute monsteraanbieding'

Robert Lewandowski is een van de beste centrumspitsen van de afgelopen twintig jaar. Bij Bayern ...

93
93

Meer sportnieuws