TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club tast diep in de buidel, nieuwe twist rond Neymar'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club tast diep in de buidel, nieuwe twist rond Neymar'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft aan de mouw van Victor Wanyama trekken. Volgens Football.London zijn beide clubs nog steeds in onderhandeling, maar is een akkoord over de transfersom in grote lijnen rond. Club zou Tottenham zo'n 9 miljoen pond rechtstreeks betalen en nog eens 4.5 miljoen pond aan variabelen. En ook voor zijn loon zou Blauw-Zwart diep in de buidel tasten. Zo zou Club bereid zijn om zijn huidige weeksalaris van 65.000 pond, een slordige 70.000 euro, te benaderen.

Naar goede gewoonte wacht Luciano D'Onofrio tot het slot van de mercato om de beste koopjes te doen, we mogen dus nog één en ander verwachten van Royal Antwerp FC. Om de defensie te versterken zou onder meer Aleksandar Vukotic. De Serviër zat zaterdag op eigen verzoek niet in de wedstrijdselectie van Waasland-Beveren, volgens Het Laatste Nieuws mogelijk met oog op een transfer.

Zulte Waregem is momenteel nog op zoek naar een controlerende middenvelder en zou daarvoor richting Frankrijk lonken. Essevee zou namelijk een oogje laten vallen hebben op Abdoulaye Sissako. De 21-jarige verdedigende middenvelder staat onder contract bij Châteauroux, dat in de Franse Ligue 2 uitkomt. Volgens RMC zou de interesse concrete vormen aannemen.

Moeskroen gaat wellicht nog een mooie transfer afronden. Les Hurlus zouden volgens Le Soir op het punt staan om de zeventienjarige Italiaanse doelman Lilo Guarneri naar België terug te halen. Hij speelt momenteel voor AC Milan en staat te boek als een zeer groot talent. Daarmee anticipeert Moeskroen op een mogelijk vertrek van Jean Butez, die voor het sluiten van de mercato wellicht andere oorden opzoekt.

KV Kortrijk lijkt zich te gaan versterken met een speler van Everton. Fraser Hornby wordt zo goed als zeker de nieuwe spits van KVK. De aanvaller bezocht de club en had een gesprek met trainer Yves Vanderhaeghe. Dat beviel hem blijkbaar zeer goed, want Hornby wil volgens HLN de overstap maken naar Kortrijk.

BUITENLAND
Waar bepaalde radiostations vrijdag nog meldden dat PSG en Barcelona een akkoord hadden gevonden over Neymar, lijkt die toptransfer alweer op de helling te staan. Volgens El Mundo Deportivo zijn de Catalanen nu toch niet in staat om aan de financiële eisen van de Fransen te voldoen. Real Madrid blijft naar verluidt wel in de running, al is het nog maar de vraag hoever de Koninklijke wil gaan indien de aartsrivaal geen rechtstreekse concurrent meer is. Ook een verlengd verblijf in Parijs is niet langer uitgesloten.

Barça zou wel nog andere pistes volgen om zich te versterken, onder meer voor op het middenveld. Volgens La Gazzetta dello Sport zou de club haar zitten zetten op Rodrigo Betancur. De middenvelder uit Uruguay was vorig seizoen een basisspeler bij Juventus, maar dit weekend maakte hij gezien de verscherpte concurrentie geen speelminuten.

Real Madrid blijft dan weer op zoek naar een nieuwe tweede doelman nu Keylor Navas wellicht vertrekt. En daarvoor zou de Koninklijke aan een fraaie naam denken. Zo schrijft Fichajes.net dat niemand minder dan Pepe Reina momenteel de grootste kanshebber is om Navas te komen vervangen als hij vertrekt.

POLL: Denkt u dat Antwerp nog zal uithalen in het slot van de mercato?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

6
6
”Snap nog altijd niet waarom” - Odoi’s dieptepunt tegen Anderlecht

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

41
41
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

109
109
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

22
22
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

40
40
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

171
171
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

221
221
'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

147
147
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

281
281
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

145
145
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

145
145
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

179
179
'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

321
321
'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

187
187
Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

297
297
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

134
134
'Kassa kassa in Genk: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

481
481
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

261
261
'Hayen verbaast vriend en vijand met opstelling Club Brugge'

Club Brugge hoopt de een op zes tegen Union straks door te spoelen met een klinkende zege in eigen ...

823
823
Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

261
261

Meer sportnieuws