STVV en Zulte Waregem delen punten na spektakelarme wedstrijd

75
STVV en Zulte Waregem delen punten na spektakelarme wedstrijd

Na een slaapverwekkende vertoning hebben STVV en Zulte Waregem billijk de punten gedeeld op Stayen. Beide ploegen slaagden er amper in om een bal tussen de palen te trappen en houden elk een puntje over aan deze confrontatie.

Zulte Waregem begon aan het seizoen met twee nederlagen maar herpakte zich nadien door een fraaie zes op zes te pakken tegen Racing Genk en Charleroi. Ook STVV begon wisselvallig aan de nieuwe competitie met slechts één zege, thuis tegen Standard, in vier wedstrijden. De Kanaries lijken serieus verzwakt in vergelijking met vorig seizoen, toen het tot op het einde mee deed voor Play-Off I. Brys gaf opnieuw het vertrouwen aan onder meer Masoudi en De Bruyn in zijn basiself. Ook Dury had weinig redenen om veel te sleutelen aan zijn basiself: voorin mochten Larin en Berahino opnieuw het mooie weer maken.
Wedstrijd start met vertraging, beide ploegen lijken ook nadien niet goed wakker
De wedstrijd begon met een halfuur vertraging aangezien de bus van Zulte Waregem in panne stond wegens een klapband. Beide ploegen hielden een enorm lange studieronde op Stayen waardoor gevaar uitbleef in de openingsfase. De thuisploeg was nadien de betere ploeg maar kwam niet aan kansen, aan de overzijde benutte Govea vanop vrije trap iets voorbij het halfuur bijna de eerste bezoekende kans, zijn poging ging nipt voorlangs. Aan de overzijde trapte Balongo even later op het lichaam van Pletinckx, een bal tussen de palen zagen we voorlopig niet in de eerste helft. Ook de poging van De Bruyn even later ging voorlangs. Halfweg stond het nog 0-0 na een slaapverwekkende eerste helft.

STVV en Zulte Waregem tonen weinig in een slaapverwekkende eerste helft.
Ook na de pauze weinig spektakel op Stayen
Ook na de rust ging het spektakelgehalte nauwelijks de hoogte in op Stayen. We waren al weer tien minuten ver toen Deschacht met een gekraakt schot voor het eerste 'gevaar' zorgde. Zijn poging hobbelde voorlangs. STVV reageerde met een paar afstandsschoten die hoog over het doel van een werkloze Bossut vlogen. Op een kwartier van het einde kopte Balongo de beste Truiense kans over. In de laatste tien minuten kwamen de bezoekers uiteindelijk nog dicht bij de overwinning maar het schot van Larin vloog op de kruising. Uiteindelijk bleef het 0-0 na een spektakelarme wedstrijd, voor Zulte Waregem meteen de derde wedstrijd op een rij zonder nederlaag.

LEES OOK: Voetbalbond kondigt aanduidingen refs speeldag 10 aan

Verdiende één van de twee ploegen de zege?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

24
24
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

13
13
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

13
13
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

37
37
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

134
134
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

39
39
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

94
94
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

54
54
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

184
184
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

61
61
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

174
174
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

27
27
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

916
916
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

160
160
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

892
892
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

48
48
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

132
132
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

299
299
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws