Het is inmiddels duidelijk dat Neymar Jr deze zomer nog wil vertrekken bij PSG. Een terugkeer naar FC Barcelona wordt genoemd, maar de Catalanen lijken niet in staat om aan de vraagprijs te voldoen. Real Madrid zou eveneens een optie zijn en dat ziet de Braziliaan blijkbaar ook zitten.
Tijdens een evenement van zijn sponsor RedBull lanceerde Neymar alvast een charme-offensief richting de Spaanse hoofdstad. Toen hem gevraagd werd naar zijn sterkste tegenstander, moest hij niet lang nadenken over het antwoord. "De beste speler waartegen ik heb gespeeld is Sergio Ramos. Hij is een uitstekende centrale verdediger en hij is zelfs nog beter in het afronden voor het vijandelijke doel", klonk het.
Maar ook voor zijn jonge landgenoot Vinicius Junior had de aanvaller mooie woorden over. "Hij kan op termijn een waanzinnige speler worden. Hij kan wereldtop worden en strijden om de Gouden Bal, voor hem is álles mogelijk. Bovendien is hij een goede kerel, erg vriendelijk. Ik gun hem een prachtige carrière."
LEES OOK: 'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'
Kobe K