Mazzu al meteen lyrisch over miljoenenaankoop Hagi

door
Mazzu al meteen lyrisch over miljoenenaankoop Hagi

Behoudens de rechtbank of het BAS daar in de komende dagen nog anders over oordelen, gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op vrijdag 26 juli van start. Landskampioen KRC Genk bijt dan de spits af voor eigen volk tegen KV Kortrijk. Volgende week wacht eerst nog de generale repetitie in de Supercup tegen KV Mechelen. 


En de mannen van Felice Mazzu lijken helemaal klaar voor dat duel. Zondag won Racing immers zijn oefenwedstrijd tegen Lokomotiva Zagreb met 3-0. Voor Genk een goede waardemeter want de Kroatische ploeg had Club Brugge vrijdag nog op een 1-1-gelijkspel gehouden. De score werd geopend door Yunja Ito, die in goede doen is tijdens de voorbereiding. Na de pauze nam Manuel Benson de twee andere treffers voor zijn rekening. De 22-jarige vleugelspeler lijkt na zijn huurbeurt aan Moeskroen klaar voor een nieuwe kans bij Genk. Tot slot zagen de aanwezige fans ook hoe topaankoop Ianis Hagi zijn debuut maakte.

UPDATE 15/07

Ianis Hagi maakte dus zijn debuut voor RC Genk, ook al had hij pas twee trainingen achter de rug. Maar trainer Felice Mazzu twijfelde niet om hem al in te brengen. Aan Het Nieuwsblad verklaarde de T1 dat hij al tijdens de eerste trainingen zag dat Hagi een jongen is met bijzonder veel kwaliteiten. Mazzu is er zeker van dat het publiek nog gaat genieten van wat hij allemaal in zijn mars heeft. Wanneer Hagi klaar is voor een basisplaats, weet Mazzu nog niet.

LEES OOK: Anderlecht in paniek: zoektocht naar spits levert 5 namen op

Zal Hagi slagen bij RC Genk?

Meest recent

Tranen bij Theate: emotionele boodschap bij Duivels

De Rode Duivels hebben overtuigend gewonnen van Liechtenstein. Na een aarzelende eerste helft kwam ...

1
1
“Ik mis je” – Emoties laaien hoog op bij Marc Degryse

Marc Degryse werd ook na zijn carrière één van de absolute boegbeelden in het ...

61
61
Kritiek na 0-6: deze Duivel valt compleet door de mand

De Rode Duivels hadden zoals verwacht niet veel moeite met Liechtenstein. Het werd 0-6 en vooral de ...

61
61
Duitsland in rep en roer: Nagelsmann verwoest eigen spelers

Duitsland kreeg een ferme tik te verwerken in de WK-kwalificatiepoule. Julian Nagelsmann zag zijn ...

42
42
De Cuyper eerlijk na glansrol: “Dat gaat niet gebeuren”

Maxim De Cuyper maakte deze zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton en ook bij de Rode ...

96
96
'Monstertransfer loert: Antwerp staat op ontploffen'

Royal Antwerp FC is nog druk in de weer op het slot van de zomertransferperiode. Ook al zijn de ...

453
453
Coucke smult, terwijl Anderlecht kraakt aan de top

De bestuurscrisis bij Anderlecht krijgt vandaag vermoedelijk een 'apotheose'. Wouter Vandenhaute ...

274
274
'KV Mechelen heeft beet en shopt in eigen land'

KV Mechelen zag Rob Schoofs naar Union SG vertrekken, maar Malinwa staat nog op het punt om toe te ...

185
185
'Hasi wilde bizarre Anderlecht-transfer forceren'

RSC Anderlecht had deze zomer zijn zinnen gezet op een snelle aanvaller. Dat werd Adriano ...

323
323
'Na Skoras nog een dure miskoop weg bij Club Brugge'

Club Brugge deed de afgelopen jaren heel wat goede transfers, maar er zaten ook de nodige miscasts ...

433
433
Degryse kan zijn ogen niet geloven bij de Rode Duivels

België won makkelijk met 0-6 van Liechtenstein. De Rode Duivels kunnen tegen een van de zwakste ...

173
173
'Beerschot pakt uit met waanzinnige stunttransfer'

Beerschot valt weldra in Japanse handen. Dat zorgt er ook voor dat de Japanse markt helemaal open is ...

408
408
Rode Duivel valt zwaar door de mand: Garcia velt oordeel

Bij de Rode Duivels wisten een aantal jongens zich te tonen tegen Liechtenstein, anderen deden het ...

338
338
Anderlecht in paniek: zoektocht naar spits levert 5 namen op

RSC Anderlecht moet een spits halen, anders heeft Besnik Hasi een groot probleem. Het zal toch ...

991
991
'Club Brugge verrast vriend en vijand met transferbom'

Club Brugge leek klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt, maar Blauw-Zwart gaat dan toch nog wat ...

870
870
Anderlecht schaamt zich diep: Hatenboer-farce escaleert

Hij moest het gezicht van een nieuw tijdperk worden. Vandaag zit Cédric Hatenboer bij de ...

854
854
Messi heeft héél verrassend nieuws te melden

Argentinië won gisteren met 3-0 van Venezuela. Lionel Messi scoorde twee keer in wat wellicht ...

207
207
‘Coucke kookt van woede: clash met Vandenhaute’

Bij RSC Anderlecht bakten ze er heel weinig sinds Marc Coucke de club overnam. De afgelopen vijf ...

1169
1169
Wat vindt De Bruyne écht van Garcia? Eerste oordeel

Kevin De Bruyne speelde een sobere partij tegen Liechtenstein. De middenvelder van Napoli scoorde ...

222
222
Garcia lyrisch: twee Duivels maken gigantische indruk

De Rode Duivels wonnen met 0-6 van Liechtenstein. Het was een oefenpotje tegen een tegenstander die ...

284
284
Explosieve dag bij Anderlecht: valt bestuur straks uit elkaar?

RSC Anderlecht gaat grote veranderingen doorvoeren. De Raad van Bestuur komt vandaag samen en de ...

309
309
Tielemans bejubelt mede-Duivel: "Hij was héél goed"

Youri Tielemans werd begin deze week aangeduid als de nieuwe vaste aanvoerder van de Rode Duivels. ...

283
283
Fofana doet straffe onthulling na Duivelse glansprestatie

De Rode Duivels zijn een potentiële smaakmaker rijker. Malick Fofana startte donderdag in ...

251
251
Kranten vernietigend: één grandioze buis na zege Duivels

De Rode Duivels hebben donderdagavond gedaan wat moest op het veld van Liechtenstein. Zoals verwacht ...

949
949
WK-kwali's: afgang voor Duitsland, Oranje maakt dure slipper

Niet alleen de Rode Duivels kwamen donderdagavond in actie, ook elders in Europa stonden ...

413
413

Meer sportnieuws