Mbark Boussoufa was zondagavond tevreden over de overwinning van
Anderlecht. De middenvelder van
Paars-Wit won samen met zijn ploeggenoten met 6-0 van Zulte Waregem. Het was een belangrijke zege in de strijd om de Belgische landstitel.
"We kunnen moeilijk ontevreden zijn met dit resultaat. De wil om te winnen was er", aldus Boussoufa. "Zo'n score doet deugd. We hadden de laatste weken getraind op stilstaande fases. Die vrije trap van mij was heerlijk. Daar ben ik erg blij mee. Na de tweede goal werd het makkelijker voor ons. Ik ben wel op mijn hoede voor kaarten. Ik heb geleerd dat ik mijn mond moet houden. In het begin van het seizoen liet ik me te veel leiden door een stomme reactie. De kampioensmatch missen? Als we maar kampioen worden."
Net als Boussoufa kwam ook Jelle Van Damme tot scoren. "We weten als ploeg wat we willen, en wie de wedstrijd gezien heeft weet wat dat is. We zijn mentaal heel sterk, ook fysiek zijn we klaar voor de eindsprint", zo gaf de verdediger aan. "Ik heb genoten op het veld. Het is leuk voetballen op deze manier. We hebben laten zien dat voetbal simpel kan zijn."