'Italianen zijn overtuigd: transfer Denswil eerstdaags rond'

door
'Italianen zijn overtuigd: transfer Denswil eerstdaags rond'

De Italiaanse clubs lonken nu al een aantal jaren naar de Jupiler Pro League en ook deze zomer zijn ze actief aan het speuren in België. Bologna bijvoorbeeld vreest dat het naast Takehiro Tomiyasu van STVV gaat grijpen en richt daarom zijn vizier al op andere spelers. Zo zou Stefano Denswil momenteel het topdoelwit zijn.


Volgens de Italiaanse journalist Gianluca Di Marzio, die gespecialiseerd is in transfers, staat de Nederlander van Club Brugge zelfs al zeer dicht bij een transfer naar de Serie A. Bologna zou de transfer volgens hem snel kunnen afronden. Denswil zou zo na 4,5 jaar het Jan Breydelstadion verlaten.

Ook Het Laatste Nieuws bevestigt nu dat Denswil op weg is naar Bologna. De Nederlander heeft nog maar één jaar contract, waardoor Club niet in de sterkste onderhandelingspositie zat. Desondanks zou het wel nog stevig incasseren, want de Italianen zouden iets minder dan 7 miljoen euro op tafel leggen. De verwachting is dat in de komende dagen ook Denswil zelf een akkoord met Bologna zal bereiken.

UPDATE 27/06
Het heeft er alle schijn van dat Denswil volgend seizoen in de Serie A speelt. Diverse grote media, zoals Corriere dello Sport, melden dat de transfer eerstdaags al afgerond kan worden. Al is een akkoord nog niet helemaal rond, het zou slechts een kwestie van tijd zijn. Bologna zal volgens journalist Alessandro Mossini ook de transfer van Tomiyasu afronden, die samen met Denswil een duo zou gaan vormen. Tegenover TuttoBolognaWeb laat hij verstaan dat de Japanner van STVV vrijdag al zijn medische proeven afrondt.

LEES OOK: Druk neemt toe bij Club Brugge: Hayen ziet énorm werkpunt

🔥 Wat iedereen nu leest

Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?
Jean-Marie Pfaff breekt volledig:
Jean-Marie Pfaff breekt volledig: "Kapot vanbinnen"

Denswil is te lang bij Club Brugge gebleven ...

Meest recent

'Cercle Brugge en Charleroi passeren langs de kassa'

Cercle Brugge en Sporting Charleroi moeten de kassa vullen met uitgaande transfers om de tekorten af ...

14
14
'Witsel grof wild: twee clubs doen concreet voorstel'

Axel Witsel is nog steeds een clubloze speler. De tijd begint wel te dringen voor een transfer, want ...

48
48
Leko eindelijk tevreden: "Hij heeft het talent"

Ivan Leko zal zich dit weekend moeten herpakken. Een 0 op 6 is uit den boze en thuis tegen La ...

53
53
Druk neemt toe bij Club Brugge: Hayen ziet énorm werkpunt

Club Brugge verloor al bij al verdiend met 2-1 van KV Mechelen. Nordin Jackers had veel meer werk ...

179
179
Schoofs: "Zo is hij onhoudbaar voor KV Mechelen"

Wat zal Besnik Hasi denken als hij naar KV Mechelen kijkt? Na zijn vertrek ging het opmerkelijk ...

107
107
Deze RSCA-speler doet Boskamp glunderen van plezier

RSC Anderlecht is matig aan het seizoen begonnen. Alweer. De Brusselaars speelden twee zwakke ...

140
140
'Ontknoping nabij: Ordoñez neemt drastische beslissing'

Club Brugge wist deze zomer al bijna 50 miljoen euro op te verdienen aan de verkoop van ...

315
315
'Kompany kijkt vreemd op: totale transferwending bij Bayern'

Bayern München staat zaterdagnamiddag voor een interessant test richting het nieuwe seizoen en ...

52
52
Heftige discussie met Coosemans: Hasi doet boekje open

RSC Anderlecht sneuvelde donderdag in de voorrondes van de Europa League na een behoorlijk ...

720
720
Club door in Champions League? Dit zeggen de stats

Club Brugge wil net zoals vorig seizoen een mooie campagne neerzetten in de Champions League. ...

227
227
'Transferoorlog in Leipzig: Xavi Simons speelt het keihard'

Nog een dikke maand te gaan en de zomermercato zit er alweer op, maar er zitten nog heel wat grote ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelslag Anderlecht, droomtransfer Lukebakio'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

289
289
Transferkoorts in Brugge: volgt de grote klap nog?

Club Brugge ging met 2-1 onderuit op het veld van KV Mechelen. Nicky Hayen werd meteen met de neus ...

783
783
'Son barst in tranen uit en verrast met nieuwe club'

Heung-min Son (33) is een icoon van Tottenham Hotspur. De Zuid-Koreaan speelt er al sinds 2015, maar ...

163
163
Rik Verheye schokt met opvallende onthulling over thuis

Rik Verheye is de eigenaar van Sporting Hasselt én een fervent supporter van Club Brugge. In ...

95
95
Twee dikke buizen én transferitis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de eerste nederlaag van het seizoen al meteen te pakken. Blauw-Zwart won op de ...

854
854
Van der Elst roept ferme waarschuwing naar Hasi

RSC Anderlecht heeft vlak na de blamage tegen BK Hacken in de voorrondes van de Europa League met ...

342
342
Schoofs steekt mes dieper in wonde Club Brugge

KV Mechelen zorgde voor de eerste grote verrassing van het seizoen. Malinwa won in eigen huis met ...

520
520
Anderlecht heeft beet: aanwinst nummer 8 is binnen

RSC Anderlecht heeft daags na de komst van Adriano Bertaccini een volgende speler aangetrokken. De ...

495
495
'KV Mechelen verrast met transfer bij Club Brugge'

KV Mechelen en Club Brugge namen het gisterenavond tegen elkaar op. Dat was niet het enige nieuws ...

270
270
'Einde verhaal bij Antwerp: floptransfer mag beschikken'

Royal Antwerp FC sloeg vorig seizoen de bal inzake transfers meerdere keren mis. Voordien waren er ...

887
887
Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen

Sportanker en wielerstem Ruben Van Gucht staat al jaren bekend om zijn scherpe interviews, ...

506
506
Hayen geeft dé reden voor opvallende wissel bij Club

Na amper drie officiële wedstrijd is de eerste nederlaag van het seizoen al een feit voor Club ...

408
408
'Terugkeer Ito maakt slachtoffer bij Genk'

KRC Genk is nog niet klaar op de zomerse transfermarkt. De Limburgers willen onder meer een ...

1211
1211
'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op ...

3001
3001

Meer sportnieuws