Beerschot trekt de geldbuidel open en haalt jeugdproduct terug

door
Beerschot trekt de geldbuidel open en haalt jeugdproduct terug

Bij Beerschot heeft de zomermercato zich al helemaal op gang getrokken, ook al heeft de club nog geen uitsluitsel of het volgend seizoen in de Jupiler Pro League dan wel 1B zal uitkomen. De voorbije weken werden met Halaimia, Holzhauser en Saint-Louis al drie aanwinsten vastgelegd en ook aankoop nummer vier lijkt snel op het Kiel neer te zullen strijken. 

Het middenveld van de Ratten zal immers versterkt worden met Ryan Sanusi, weet Gazet van Antwerpen. Beerschot zou een principe-akkoord bereikt hebben over de transfer van de middenvelder, die weggeplukt wordt bij de Franse tweedeklasser Grenoble. Hij zou binnenkort een langdurig contract tekenen bij de club. 

Sanusi is een Antwerpse middenvelder, die echter vrijwel zijn gehele carrière in Nederland speelde. Hij kwam er uit voor Willem II, FC Oss en Sparta Rotterdam. Vorig jaar verhuisde hij naar Grenoble, waar hij tot 26 optredens en één doelpunt kwam.

UPDATE 27/06
De komst van Sanusi is nu ook helemaal een feit. "Ryan Sanusi (27) heeft voor 3 jaar getekend. Beerschot betaalt een aanzienlijke transfersom aan Grenoble om de ervaren defensieve middenvelder naar het Olympisch Stadion te halen", laat de club weten.

Nochtans kon Sanusi bij Grenoble zijn contract verlengen en aanvoerder worden. "Ik heb er een goed seizoen opzitten en vond snel m'n draai in de fysiek sterke competitie. Ik apprecieer het respect dat ik krijg van Grenoble maar verkies toch een terugkeer naar mijn club en mijn stad. Dit voelt als thuiskomen", vertelt de speler echter.


LEES OOK: ‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Goede transfer van Beerschot?

Meest recent

Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

27
27
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

114
114
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

56
56
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

38
38
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

19
19
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

164
164
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

323
323
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

130
130
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

149
149
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

78
78
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

140
140
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

465
465
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

162
162
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

95
95
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

649
649
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

191
191
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

48
48
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

891
891
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

161
161
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

292
292
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

530
530
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

843
843
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

1001
1001
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

233
233
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

59
59

Meer sportnieuws