Feyenoord gaat ook op financieel gebied weer de goede kant op. De Rotterdammers hebben volgens
Voetbal International voor het eerst sinds vier jaar weer zwarte cijfers kunnen schrijven. De club bevestigde die cijfers nog niet.
Volgens het eerder genoemde medium sluit Feyenoord het boekjaar 2011/2012 af met een nettowinst van 6,5 miljoen euro. Voor het eerst sinds vier jaar mag de huidige nummer zes van de
Eredivisie de zwarte inkt uit de kast halen. Deze positieve cijfers zijn opgebouwd uit transferinkomsten (4,8 miljoen euro) en een operationeel resultaat van 1,7 miljoen euro. Ook voor komend boekjaar verwacht Feyenoord winst te gaan maken.
Ook de schulden zijn een stuk minder geworden. In juni 2010 moest er nog 43 miljoen euro terugbetaald worden. Dat is nu nog minder dan elf miljoen euro. Het eigen vermogen is ook nog negatief. In juni 2010 stond Feyenoord 35 miljoen euro in het rood, nu is dat iets minder dan tien miljoen euro.
LEES OOK:
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co