'Transfer Vanaken krijgt vorm: één man wil doordrukken'

door
'Transfer Vanaken krijgt vorm: één man wil doordrukken'

Club Brugge wil er komend seizoen al snel staan met oog op de voorrondes van de Champions League en daarom is het belangrijk om toch een aantal bepalende spelers aan boord te houden. Maar dat wordt niet evident. Zo werd al flink aan de mouw van Wesley Moraes getrokken en ook rond Hans Vanaken begint nu één en ander te bewegen.


De voorbije dagen geraakte bekend dat Sevilla FC zijn zinnen heeft gezet op de spelmaker. Voorlopig was het enkel Estadio Deportivo dat hiermee uitpakte, maar nu wordt het nieuws ook bevestigd door El Desmarque. Het Spaanse medium stelt dat Vanaken voorlopig nog niet bovenaan de verlanglijst van de Andalusiërs staat, maar dat sportief directeur Monchi wel wil doordrukken voor zijn komst.

De transfergoeroe is na een korte passage bij AS Roma weer terug actief in het Estadio Ramón Sánchez Pizjuán en heeft als opdracht de ploeg weer op te bouwen na een tegenvallend seizoen. Hij zou helemaal gek zijn van de Gouden Schoen en ziet in hem een grote meerwaarde voor het team. Bovendien heeft Sevilla goede ervaringen met spelers van Club Brugge: ook Carlos Bacca werd destijds weggeplukt op Jan Breydel en groeide er uit tot één van de beste spitsen in de recente clubgeschiedenis.

Voorlopig werd er wel nog geen officieel bod gedaan, wellicht wil de Spaanse club eerst wachten tot de transfercarrousel zich pas echt op gang trekt. Maar de kans is groot dat er weldra contact wordt opgenomen met Blauw-Zwart. Sevilla zou Vanaken dan ook al een hele poos volgen, zo zou hij in de eerste seizoenshelft nog nadrukkelijk gescout zijn met oog op een eventuele wintertransfer.

LEES OOK: Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Sevilla is een ideale bestemming voor Vanaken ...

Meest recent

‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

1
1
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

30
30
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

11
11
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

17
17
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

47
47
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

178
178
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

4
4
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

235
235
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

138
138
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

108
108
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

36
36
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

176
176
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

61
61
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

210
210
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

44
44
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

72
72
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

109
109
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

84
84
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

70
70
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

583
583
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

56
56
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

71
71
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

269
269
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

169
169

Meer sportnieuws