Peter Maes, trainer van KV Mechelen, is tevreden over de prestatie die geleverd is tegen AA Gent. De heenwedstrijd in de halve finale van de beker werd met 2-2 gelijkgespeeld. "We mogen trots zijn op onze prestatie. We hebben Gent op veel vlakken pijn gedaan."
"Er zat veel evenwicht in ons elftal. Net voor de tweede goal van Gent spelen we wel 4 Ã 5 minuten onzuiver. Even later kregen we dan ook de rekening gepresenteerd. Maar ik wil vooral de positieve dingen onthouden", aldus Maes.
Toch was de oefenmeester niet helemaal tevreden. "Het is nochtans niet de eerste keer dat we het met elf tegen tien niet goed uitspelen", concludeert Maes. "We hebben dan meer rust nodig, meer overleg. We waren te onverzorgd en wilden het te veel forceren. AA Gent maakte wel goed gebruik van de ruimtes. Zij hebben die ervaring wel."