Ariël Jacobs vindt het jammer dat
Anderlecht zaterdagavond verloor van Sint-Truiden (1-2). De oefenmeester van
Paars-Wit had graag afstand genomen van
Club Brugge in de ranglijst. Het elftal van Adrie Koster komt zondag nog in actie en kan de achterstand verkleinen tot zes punten.
"Het liep op vele vlakken verkeerd. We hebben het zelf laten liggen vandaag", vertelde Jacobs aan
Sporza. Anderlecht kwam nog wel op voorsprong, maar nadat Matias Suárez de kans op 2-0 niet benutte, ging het mis. "Op de tegenstoot slikken we dan de 1-1 en dan zie je dat de hoofdjes omlaag gaan. We voetbalden zeer slordig, de laatste pass kwam vaak niet aan en we misten scherpte in de zestien. Desondanks waren er genoeg kansen om op voorsprong te komen."
De ploeg uit Brussel versloeg afgelopen woensdag nog de grote concurrent uit Brugge. "Dit komt des te hard aan na de hard bevochten winst tegen Club. Drie dagen na die zege besef je dat je dat gewoon weggeeft. Dat is hard aangekomen in de kleedkamer. We hadden Club vandaag onder druk kunnen zetten en laten dat na. Dat is jammer", zuchtte Jacobs.
Zijn collega Guido Brepoels was tevreden met de zege van Sint-Truiden. "Na de nederlaag tegen Westerlo, die we niet verdienden, zag ik geen ontgoocheling. We wisten dat we goed bezig waren en echt wel konden voetballen. We kwamen dan ook met veel vertrouwen naar hier en hadden niks te verliezen."