Ronaldo na CL-uitschakeling: "Kan geen wonderen verrichten"

door
Ronaldo na CL-uitschakeling:

Met alweer het 126ste Champions League-doelpunt uit zijn carrière leek Cristiano Ronaldo gisterenavond Juventus eigenhandig naar de halve finale van het kampioenenbal te schieten. De felbegeerde Ajax-jonkies maakten echter een bruut einde aan de zoektocht van CR7 naar een vierde eindzege op rij, een klap die de Portugees duidelijk gevoeld heeft.


Dat blijkt toch alvast uit enkele quotes die het Italiaanse La Gazzetta dello Sport uit de mond van Dolores Aveiro, moeder van de vijfvoudige Gouden Bal, wist op te tekenen. “Hij is verdrietig, want hij had graag weer de finale gehaald. Het geluk ontbrak, maar nu kunnen we er niets meer aan doen. Het leven gaat door”, aldus mama Ronaldo.

Desondanks is de vroegtijdige uitschakeling na drie succesvolle campagnes met Real Madrid een bittere pil om te slikken. Volgens zijn moeder was Ronaldo dan ook eventjes aangeslagen na de wedstrijd. “Hij zei me: ‘Mama, ik kan geen wonderen verrichten’”, vertelt Dolores aan de Italiaanse journalisten. Een mogelijke sneer naar zijn huidige ploegmaats, zo suggereren ook andere berichtgevingen.

Dit weekend staat er voor Ronaldo en bijgevolg heel Juventus alvast een uitgelezen mogelijkheid om de kater door te spoelen op het programma. In de thuiswedstrijd tegen Fiorentina krijgt De Oude Dame namelijk de kans om haar achtste opeenvolgende titel veilig stellen. En CR7 om met zijn eerste Scudetto een nieuwe trofee toe te voegen aan zijn rijkgevulde prijzenkast.

LEES OOK: 'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Heeft Juventus versterking nodig met het oog op de CL volgend jaar?

Meest recent

TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

70
70
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

17
17
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

65
65
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

27
27
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

101
101
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

108
108
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

136
136
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

146
146
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

292
292
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

142
142
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

150
150
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

199
199
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

286
286
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

157
157
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

106
106
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

367
367
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

230
230
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

474
474
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

82
82
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

90
90
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

57
57
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

244
244
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

69
69
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

124
124
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

298
298

Meer sportnieuws