Standard Luik kan na de winterstop wellicht niet meteen op twee topspelers rekenen. De Belgische landskampioen hervatte woensdag de training om zich te gaan voorbereiden op de tweede seizoenshelft. De eerste wedstrijd is tegen koploper
Anderlecht en voor Steven Defour komt de wedstrijd hoogstwaarschijnlijk te vroeg. Ook Milan Jovanovic is een twijfelgeval.
Het meedoen van het duo is zeer twijfelachtig. De medische staf verwacht niet dat Defour op tijd fit zal zijn voor de topper, maar voor Jovanovic is er nog enige hoop. De eerstgenoemde trainde sinds een aantal maanden weer met de groep mee. De Servische aanvaller traint individueel, maar lijkt de clash te kunnen halen.
Op de eerste training van het nieuwe jaar waren een aantal spelers afwezig bij Luik. Dieumerci Mbokani, Felipe en Victor Ramos waren niet op tijd teruggekeerd. Mbokani had helemaal niets van zich laten horen, terwijl Felipe en Victor Ramos vastzaten op een Portugees vliegveld door de slechte weersomstandigheden.