De Condé laat zich uit over fluitconcerten aan adres van Pozuelo

door
De Condé laat zich uit over fluitconcerten aan adres van Pozuelo

Komend weekend speelt Alejandro Pozuelo zijn allerlaatste wedstrijd in het shirt van KRC Genk. Zondag nam de Spanjaard al afscheid van de Luminus Arena, maar dat verliep toch niet helemaal zoals hij gehoopt zal hebben. Een deel van het Genks publiek floot hun gewezen lieveling immers uit.


Dat stelde ook technisch directeur Dimitri de Condé vast. "En ik kan de supporters wel begrijpen", reageert hij in Le Grand Débrief. "Het is een kwestie van emoties. Er zijn er die gefloten hebben, er zijn er die geapplaudiseerd hebben. Het is hard voor een club als een speler eerst zegt dat hij tot het einde van het seizoen zal blijven en dan van gedacht veranderd. Dus ik kan de fans wel begrijpen."

"Voor mij was het emotioneel ook een zware maand. Al die emoties zijn na de match van zondag misschien bovengekomen. Eén ding is zeker: Pozuelo is een uitstekende speler die in de vier jaar dat we hem hier in België gehad hebben misschien niet altijd het respect gekregen heeft dat hij verdiende."

LEES OOK: 'Club Brugge en Genk blazen transferstrijd nieuw leven in'

Was het terecht dat de fans floten?

Meest recent

Van der Elst trekt streng oordeel na WK-afgang U17

Het WK U17 is uiteindelijk een afknapper geworden voor de Jonge Duivels. Ze waren met hoge ...

105
105
Vanderhaeghe deelt sneertje uit aan Hayen, Hubert en co

De interlandbreak is vaak een moment voor trainerswissels en ook deze maand was het weer raak bij ...

90
90
Anderlecht-legende Jurion verrast met 3 favoriete spelers

Bij Anderlecht hopen ze zich weer te kunnen gaan mengen in de titelstrijd na de overwinningen tegen ...

79
79
Kroatië plaatst zich voor WK, Oranje en Duitsland wachten nog

De kwalificatiecampagne voor het WK is in zijn laatste fase aanbeland. Vrijdagavond wist ...

66
66
'Chelsea en Barça kampen om gewezen JPL-ster'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

37
37
Rode Duivel blijft op de sukkel: WK al een utopie?

Helemaal zeker zijn ze nog niet, maar we mogen er van uitgaan dat de Rode Duivels volgende zomer op ...

47
47
Vanderhaeghe blijft hopen op topclub: "Hij is mijn vriend"

Yves Vanderhaeghe is terug op de Belgische velden. De ervaren trainer maakte deze week een ...

98
98
'Club Brugge en Genk blazen transferstrijd nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en de meeste clubs beginnen stilaan hun verlanglijstjes ...

192
192
'Tottenham mengt zich in titanenstrijd om Rode Duivel'

Enkele jaren geleden was Tottenham nog een haven voor Rode Duivels. Met Toby Alderweireld, Jan ...

52
52
'Club haalt opgelucht adem na transferupdate, Union vreest'

Bij Club Brugge moeten ze in de komende mercato's het vertrek van heel wat sterkhouders vrezen. De ...

90
90
Argentinië pakt vlotte zege, droom voor Union-speler

In de komende dagen worden de laatste tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. In ...

55
55
'Strijd om De Cat los: Bayern doet monsterbod'

De passage van Nathan De Cat op het WK U17 was er één van korte duur, want de Jonge ...

749
749
Bijzonder povere Jonge Duivels incasseren mokerslag

De U17 speelden een pover WK, de beloften zijn voorlopig ook wisselvallig bezig in hun ...

102
102
Tielemans: "Dit leeft héél erg bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels nemen het zaterdag om 15u op tegen Kazachstan. Daar zullen ze zich wellicht plaatsen ...

64
64
Mbappé viert geweldige mijlpaal: Haaland weldra nog straffer

Kylian Mbappé was weer trefzeker voor Frankrijk. De aanvaller heeft een historische mijlpaal ...

36
36
Club Brugge oefent tegen Hoefkens: opvallende afwezige

Club Brugge zendt haar zonen uit, want tijdens de break zag Nicky Hayen opnieuw heel wat volk ...

239
239
'Club Brugge houdt adem in: Hayen richting uitgang?'

De voorbije weken werd Club Brugge opgeschrikt door geruchten vanuit Glasgow, waar Nicky Hayen in de ...

270
270
Garcia kiest radicaal: bankzitter staat blind in de basis

Hij speelt niet wekelijks bij Brighton, maar bij de Rode Duivels is Maxim De Cuyper onaantastbaar. ...

222
222
Garcia speelt blufpoker: steunpilaar Rode Duivels out?

Zaterdag beginnen de Rode Duivels in Astana aan hun laatste tweeluik richting het WK. Vermits ...

83
83
'Leegloop bij Club Brugge: volgende grootmacht klopt aan'

De geruchtenmolen draait al op volle toeren bij Club Brugge, dat volgende zomer wellicht dan ook ...

262
262
Marc Coucke pakt iedereen in snelheid met grote fusie

De afgelopen weken kwam eindelijk weer wat zuurstof in het Lotto Park te hangen. Het vertrek van ...

948
948
Garcia negeert Genk: "Als je dat doet bij Club Brugge..."

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan. Behalve vier spelers van Club Brugge stapte ...

305
305
'Proximus trekt staart in: rampscenario voor Pro League'

Voorlopig blijft DAZN voldoen aan alle (financiële) verplichtingen, maar op de langere termijn ...

686
686
'Wanda flirt met Chelsea-speler: die verrast compleet'

Wanda Nara is geen onbesproken blad. De Argentijnse kende een zeer woelige relatie met Mauro Icardi ...

39
39
Garcia speelt open kaart over aanvoerder Rode Duivels

Zaterdag om 15 uur Belgische tijd nemen de Rode Duivels het in Astana op tegen Kazachstan. Daags ...

100
100

Meer sportnieuws