Fans van Anderlecht floten drie spelers genadeloos uit: einde verhaal?

door
Fans van Anderlecht floten drie spelers genadeloos uit: einde verhaal?

Het publiek van RSC Anderlecht is al sinds jaar en dag zeer kritisch. Als speler van RSCA moet je de druk aankunnen en dat lijkt bij een aantal spelers niet het geval te zijn. Tegen Club Brugge was het duidelijk: drie spelers hebben hun krediet verloren bij de aanhang.


De eerste 25 minuten speelde Anderlecht nerveus en ronduit slecht. Met als exponent: Antonio Milic. De Kroaat was de grote boosdoener bij de 0-1 en voetballend was hij de hele partij een drama. De ex-speler van KV Oostende werd uitgefloten als hij de bal kreeg en kreeg ook een fluitconcert tijdens zijn wissel. De kans dat hij volgend seizoen nog bij RSCA zal spelen, lijkt klein.

Gerkens en Santini
Die vraag mag ook gesteld worden over Pieter Gerkens. De sympathieke Limburger geeft zich de volle 100%, maar kende geen goede invalbeurt. Hans Vanaken kwam weliswaar weinig in het stuk voor, maar Gerkens was geen meerwaarde. Voetballend stelde hij teleur. De fans hebben het al een tijdje gehad met de ex-speler van STVV. Hij werd uitgefloten toen hij het veld opkwam. Stilaan een moeilijke situatie, want het was zeker niet de eerste keer.



Dan is er nog Ivan Santini. De Kroaat werkte keihard en speelde één van zijn betere wedstrijden (ellebogen niet meegerekend) sinds enkele maanden. Toch was dat nog altijd ruimschoots onvoldoende voor een topclub als RSCA. Ook hij heeft weinig krediet en werd al meermaals uitgefloten.

De Paars-Witte aanhang houdt nu eenmaal van technisch vaardige voetballers met lef. Dat jongens als Yannick Bolasie, Yari Verschaeren en Francis Amuzu luidkeels werden toegezongen, is dan ook geen toeval. Zelfs Peter Zulj kreeg applaus. Hij heeft een goede baltoets, maar fysiek moet hij nog veel stappen zetten. De fans kunnen zijn stijl wel appreciëren. Een duidelijk signaal voor het bestuur van RSCA.

LEES OOK: Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Wie van hen verdient meer krediet?

Meest recent

'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

14
14
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

105
105
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

20
20
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

101
101
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

454
454
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

225
225
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

119
119
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

88
88
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

227
227
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

249
249
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

27
27
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

363
363
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

122
122
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

78
78
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

128
128
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

202
202
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

136
136
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

101
101
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

95
95
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

148
148
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

214
214
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

298
298
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

113
113
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

85
85
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

389
389

Meer sportnieuws