'Vandaag nog doorbraak in dossier Pozuelo'

door
'Vandaag nog doorbraak in dossier Pozuelo'

De transfersoap rond Alejandro Pozuelo blijft de gemoederen bedaren bij KRC Genk en iedereen die de club een warm hart toedraagt. Ruim anderhalve week nadat bekend geraakte dat de Spaanse draaischijf alsnog kan vertrekken, is er nog steeds geen oplossing in zijn dossier gevonden. Maar daar kan snel verandering in komen.

Afgelopen weekend reisde TD Dimitri De Condé naar New York om er gesprekken te voeren met Toronto FC, nu stuurt de Canadese club zelf haar mannetjes naar Limburg. Volgens Het Laatste Nieuws gaat het om voorzitter Bill Manning en algemeen directeur Ali Curtis die komen het onderhandelen, het blijft de MLS-ploeg dus menens. En ook het kamp-Pozuelo blijft vol op een oversteek van de Atlantische Oceaan inzetten.

De voorbije dagen werd 18 maart voorgesteld als uiterste transferdatum, maar daar gaat Genk niet mee akkoord. De leider in de Jupiler Pro League zou volgens Het Nieuwsblad wel bereid zijn om Pozuelo op 7 mei te laten gaan, wanneer de mercato in de MLS sluit. Afwachten of Toronto bereid is om daar in mee te gaan, maar HLN schrijft wel dat het woensdag snel kan gaan en dat Genk voor de Europa League-wedstrijd van donderdagavond duidelijkheid wil hebben.

UPDATE 12u24
Woensdag trainde Pozuelo nog gewoon mee met het oog op de Europese match van donderdag tegen Slavia Praag, maar het lijkt er nog altijd op dat er snel nieuws zal komen in zijn transferdossier. Het Laatste Nieuws herhaalt dat er in principe vandaag nog een doorbraak moet komen in de onderhandelingen tussen KRC Genk en Toronto.

Vinden de clubs geen akkoord, dreigt Pozuelo nog steeds met het verbreken van zijn contract. In dat geval zou hij wellicht in China aan de slag gaan.

LEES OOK: 'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

Moet Genk zich inschikkelijk tonen?

Meest recent

Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

130
130
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

25
25
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

31
31
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

71
71
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

37
37
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

150
150
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

184
184
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

35
35
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

125
125
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

45
45
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

177
177
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

76
76
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

250
250
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

285
285
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

19
19
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

438
438
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

244
244
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

120
120
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

480
480
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

47
47
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

255
255
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

105
105
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

114
114
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

96
96
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

25
25

Meer sportnieuws