Nemanja Vidic ligt er voor minimaal twee maanden uit, zo laat Manchester United op de officiële website weten. De centrale verdediger heeft een operatie aan de meniscus in zijn rechterknie ondergaan, waardoor manager Sir Alex Ferguson de komende tijd geen beroep op hem kan doen.
Vidic werd zondag tijdens de uitwedstrijd tegen Liverpool (1-2 winst) al uit voorzorg aan de kant gehouden, nadat hij liet weten last te hebben van zijn knie. Wegens aanhoudende klachten werd zijn rechterknie onderzocht en kwam de blessure aan het licht, waarna er direct is overgegaan tot een operatie.
Jonny Evans lijkt de aangewezen persoon te zijn om de Serviër centraal achterin te vervangen. In het duel met Liverpool nam Evans de positie in de verdediging al over van zijn geblesseerde teamgenoot. Ook Patrice Evra wordt door Ferguson als een optie gezien voor het centrum. Dat zou kansen bieden voor Alexander Büttner, die in dat geval een goede kans maakt als linksback op te treden.