Grote zorgen bij Antwerp: "Verwacht hem pas na nieuwjaar terug"

door
Grote zorgen bij Antwerp:

Royal Antwerp FC wil dit weekend iets rechtzetten na de nederlaag tegen STVV en neemt het op tegen promovendus Cercle Brugge. Maar de Great Old leeft met de nodige kopzorgen toe naar dit duel. Zo zal het voor coach Laszlo Bölöni krasselen worden om aan 18 fitte spelers te geraken.


Zo moest hij de training van woensdag beëindigen met slechts 15 spelers, waarvan nog eens drie doelmannen. Het is afwachten wie voldoende fit zal geraken voor zondag. "We hebben nog 48 uur. Ik kan moeilijk een antwoord geven op wie we nog op tijd kunnen klaarstomen en wie niet. Zondag kan ik misschien meer zeggen. Of we aan 18 spelers raken? Ja, we hebben altijd de B-kern nog", klinkt het in Het Laatste Nieuws.

Een aantal spelers lijken zelfs voor enkele weken niet beschikbaar. "We wachten al eventjes op Yatabaré. Hij werkt goed, maar het is nog wat vroeg. Seck probeert ook weer fit te raken. Baby verwacht ik dit jaar niet meer terug. Arslanagic, dat wordt afwachten, maar ik denk dat hij voor één van de laatste matchen van het jaar zal terug zijn. Haroun legt nog een test af."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club casht op duo, Dolberg out bij RSCA'

🔥 Wat iedereen nu leest

Lamine Yamal in oog van de storm na 'absurd' schandaal
Lamine Yamal in oog van de storm na 'absurd' schandaal
Zware ambras bij Zulte: pijnlijke details aan het licht
Zware ambras bij Zulte: pijnlijke details aan het licht

Is de kern van Antwerp breed genoeg?

Meest recent

'Fans mogen hopen: VRT en VTM in onderhandeling met DAZN'

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League is intussen al twee speeldagen ver, maar fans hebben die ...

116
116
'STVV heeft opmerkelijke opvolger Bertaccini beet'

STVV kreeg vorige week nog een stevige tik te verwerken, want het zag Adriano Bertaccini vertrekken. ...

86
86
Club opgelet: Rangers maakt meteen stevig statement

Club Brugge begint woensdag aan zijn missie in de Champions League. Om daarin de league phase te ...

98
98
Anderlecht mag transferdoelwit alweer schrappen

Anderlecht richt zijn pijlen dezer dagen weer op Europa, waar het na de blamage tegen Häcken de ...

69
69
'Westerlo vindt broodnodige versterking'

Voor Westerlo werd het een competitiestart met twee gezichten. Het kreeg op de openingsspeeldag nog ...

47
47
Ontslagen Anderlecht-pion duikt op in Premier League

Bij Anderlecht gooiden ze het de voorbije maanden weer over een heel andere boeg. Zowel in de ...

99
99
Jashari straalt op eerste foto, weldra ook Ordoñez?

Club Brugge streek dinsdag neer in Oostenrijk, waar het een dag later een eerste zeer belangrijke ...

432
432
'Standard heeft prijsschutter bijna beet'

Standard is met een vier op zes zeer aardig aan het seizoen begonnen en is zo voorlopig mee in de ...

207
207
Vanaken waarschuwt voor grote valkuil voor Club

Club Brugge is dinsdag afgereisd naar Oostenrijk, waar het begin aan zijn Champions League-avontuur. ...

430
430
'Sporting Charleroi rekent zich rijk: monsterbod op komst'

Sporting Charleroi baalt enorm. De uitschakeling in de voorrondes van de Conference League is vooral ...

124
124
'Volgende RSCA Futures-talent trekt naar andere oorden'

Keisuke Goto is op weg naar STVV, dat hem gaat huren van RSC Anderlecht. De Japanner, door de Denen ...

213
213
'Union SG zet zinnen op volgende miljoenenparel'

Union SG is de club die inzake percentage geslaagde transfers wellicht het best scoort in de Jupiler ...

68
68
Waarom Club Brugge precies 40 miljoen voor Jashari wil

Van een akkoord is nog geen sprake, maar Club Brugge en AC Milan zijn opnieuw in gesprek over Ardon ...

1719
1719
'Rits zegt 'neen', één club maakt wel grote kans'

Mats Rits moet weg bij RSC Anderlecht. De middenvelder behoort de laatste matchen niet tot de ...

431
431
Transferorakel Romano ziet imago plots instorten

Fabrizio Romano moeten we niet meer voorstellen aan jullie. De Italiaan is dé ...

195
195
'Anderlecht-stunt met ex-speler van Liverpool'

RSC Anderlecht is in principe nog niét klaar op de transfermarkt. De Brusselaars moeten wel ...

743
743
Deals bij KV Mechelen, Charleroi, Beveren en Dender

Heel wat transfers vandaag in België. Doorheen de dag werden de nodige deals afgerond. We ...

230
230
Vandenbempt ziet Anderlecht spartelen: 'Hasi in de penarie'

RSC Anderlecht werd in de Europa League uitgeschakeld door BK Hacken en zal het nu in de Conference ...

336
336
Bom ontploft bij woedend Barça: oorlog met grootverdiener

De bom is ontploft bij FC Barcelona. Nog voor het begin van het nieuwe seizoen stormt het ferm bij ...

171
171
Zulte Waregem doet zaken met Beerschot

Zulte Waregem promoveerde van de Challenger Pro League naar de Jupiler Pro League en Beerschot ging ...

119
119
Het hek is van de dam: Belgische clubs briesen op DAZN

DAZN en de telecomproviders liggen nog steeds met elkaar in de clinch. Ondanks een nakende doorbraak ...

1175
1175
Deniz Undav in het oog van de storm: spits is het beu

Deniz Undav maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG, maar nu is de spits een revelatie in ...

271
271
Standard rouwt: icoon Jorge Costa onverwacht overleden

De voetbalwereld is in rouw. Voormalige Standard Luik-speler Jorge Costa is plotseling overleden, ...

0
0
Zware ambras bij Zulte: pijnlijke details aan het licht

Het zit er flink tegen bij Zulte Waregem. De promovendus was nog in euforie na de titel in de ...

1915
1915
Ferme domper én cruciale meevaller voor Hayen

Club Brugge neemt het in de voorrondes van de Champions League op tegen RB Salzburg. Blauw-Zwart ...

404
404

Meer sportnieuws