De laatste interland-break van het jaar is weer achter de rug, het clubvoetbal kan weer beginnen. In de Jupiler Pro League staan in ieder geval weer heel wat interessante duels op het programma. En degenen die zich aan een pronostiek willen wagen moeten uiteraard bij Unibet.be zijn.
En om zijn klanten nog beter te begeleiden in hun bet-keuzes, schenkt Unibet.be ook dit seizoen een helpende hand. Zo laten wed-experts Dimi en Vince wekelijks hun licht schijnen op de belangrijkste wedstrijden in binnen en buitenland. En dat is dit weekend niet anders.
Eerste achtervolger Club Brugge en leider KRC Genk spelen vrijdag en zaterdag thuis tegen respectievelijk Zulte Waregem en Cercle Brugge. De op papier mooiste affiches staan echter op zondag gepland. Zo neemt AA Gent het in eigen huis op tegen Antwerp. "De bookmaker geeft Antwerp aan als underdog, maar dat zie ik helemaal anders", zo geeft Expert Dimi het voordeel aan de bezoekers.
Anderlecht moet dan weer op bezoek bij het sterke STVV, een wedstrijd op kunstgras dus. Expert Vince ziet het alvast somber in voor de Brusselaars en denkt dat de Kanaries meer dan één keer zullen scoren tegen de recordkampioen. In onderstaande video vind je alvast alle andere voorspellingen en analyses.
En uiteraard heeft Unibet.be ook een speciale actie voorzien voor bij de competitiehervatting. Zo kan jij een gratis weddenschap verdienen indien je live inzet op één van de wedstrijden in de JPL. Alle info en voorwaarden vind je via deze link.
VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.
LEES OOK: Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”
Kobe K