Toby Alderweireld verheugt zich op de wedstrijd van woensdagavond tussen België en Nederland in Brussel. De Belgische verdediger van Ajax meent dat de oefeninterland een mooi duel kan worden. Dat liet de mandekker dinsdag weten op de officiële website van de KBVB, de Belgische voetbalbond.
"Ik denk dat de wedstrijd tegen Nederland een mooie wedstrijd zal worden", aldus 23-jarige Alderweireld. "Eigenlijk vroeg ik me al een tijdje af wanneer de wedstrijd weer een keer zou komen, ik kijk alvast heel erg uit naar de wedstrijd."
"Ik denk dat mijn ploeggenoten van Ajax ook naar de wedstrijd uitkijken. Het is in mijn ogen wel de Derby der Lage Landen. Nederland is een mooie tegenstander en ik denk ook dat het een mooie wedstrijd wordt, omdat wij ook veel kwaliteiten hebben."
Daarnaast beaamde Alderweireld dat Oranje en de
Rode Duivels momenteel gelijken van elkaar zijn. "Het Nederlands elftal is een nieuwe weg opgegaan met de nieuwe bondscoach en zijn bezig met het verjongen van de ploeg. Wij hebben dat een tijd geleden gehad en zijn nu weer op de weg terug", zo sloot de speler van Ajax zijn verhaal af.
LEES OOK:
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens