'PSG wil nog stevig toeslaan en meldt zich in München'

door
'PSG wil nog stevig toeslaan en meldt zich in München'

Paris Saint-Germain probeert al weken om Filipe Luís binnen te halen. Maar omdat het dossier bleef aanslepen, heeft men inmiddels de hoop op de komst van de linksback van Atlético Madrid opgegeven. De Franse topclub heeft zich volgens ESPN nu gemeld bij Bayern München.


PSG ziet in Juan Bernat namelijk een prima alternatief voor de al 33-jarige Filipe. Met zijn 25 lentes is Bernat een stuk jonger en bovendien is hij ook nog eens goedkoper. Atlético accepteerde eerder een bod van zo'n 20 miljoen euro op Filipe, Bayern zou genoegen willen nemen met 15 miljoen voor Bernat.

De Spaanse vleugelverdediger heeft in Duitsland geen toekomst meer en mag daarom vertrekken. In Parijs moet hij de opvolger worden van Yuri Berchiche. Door voor Bernat in plaats van Filipe, die zelf maar bleef twijfelen over een transfer, houdt PSG bovendien geld over om een extra middenvelder aan te trekken.

In ieder geval zou de Franse kampioen nog stevig willen toeslaan in de slotdagen van de mercato. De club stond onder nadrukkelijk toezicht op het naleven van de Financial Fair Play-regels, maar door de verkoop van Gonçalo Guedes (voor zo'n 40 miljoen euro aan Valencia) is er weer wat financiële ademruimte.

LEES OOK: 'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

PSG is nu al topfavoriet voor de CL ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club''

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

9
9
Vandenbempt vreest voor Courtois: "Tielemans achterna"

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

8
8
Enorm drama voor Kasper Schmeichel: einde carrière?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

26
26
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

20
20
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

47
47
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

78
78
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

71
71
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

73
73
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

59
59
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

207
207
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

139
139
Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

455
455
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

173
173
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

411
411
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

403
403
‘Anderlecht zet alles op alles: toptransfer op de nummer 10’

Anderlecht maakt werk van extra creativiteit op de nummer 10. Paars-wit volgt een offensieve ...

311
311
VAR-fiasco in JPL: Lardot geeft flagrante fout toe

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

280
280
'Transfergevecht Karetsas barst los: bod van 30 miljoen'

KRC Genk staat voor tweede seizoensbepalende duels tegen SC Freiburg en La Louvière. De ...

175
175
Rudi Garcia onder vuur: "Raadsel waarom hij niet speelt"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

264
264
Africa Cup-bom zorgt voor schokgolf: Senegal in alle staten

Het Afrikaanse voetbal staat sinds dinsdagavond in rep en roer. Twee maanden na de verloren finale ...

169
169
Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

116
116
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

111
111
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

85
85
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

351
351
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

579
579

Meer sportnieuws