'Chelsea zorgt voor vuurwerk op Engelse transferdeadlineday'

536 stemmen
'Chelsea zorgt voor vuurwerk op Engelse transferdeadlineday'

Donderdag om 18u sluit de transfermarkt in Engeland zijn deuren en mogen de ploegen uit de Premier League geen inkomende transfers meer afronden. Er wordt dan ook verwacht dat er nog stevig geknald zal worden op de laatste dag van de mercato, er zijn verschillende grootmachten die nog wel een spaarpotje hebben liggen. Chelsea hoopt bijvoorbeeld op de komst van Nabil Fekir.


Volgens The Mirror hebben de Blues een bod van 55 tot 60 miljoen euro uitgebracht op de spelmaker van Olympique Lyon. Voorzitter Jean-Michel Aulas van de Fransen staat echter bekend als een bijzonder lastige onderhandelingspartner en maakt die naam weer waar. Hij wil namelijk 80 miljoen euro ontvangen voor de handtekening van de international van Les Bleus.

Aan het begin van de transferperiode leken Olympique Lyon en Liverpool een akkoord bereikt te hebben over de transfer van Fekir naar Anfield Road, maar in extremis kwam er een kink in de kabel. De Reds wilden toen 72 miljoen euro betalen voor hun doelwit, wat betekent dat er mogelijk toch nog wat onderhandelingsruimte is voor Chelsea.

In ieder geval schakelt Chelsea de grove middelen in om de WK-ganger te overtuigen. Zo gaf zijn landgenoot Olivier Giroud eerder deze week een interview waarin hij zich uitliet over de mogelijke komst van Fekir. "Ik heb bij de Franse nationale ploeg met hem gesproken toen zijn transfer naar Liverpool niet doorging. We hebben het daarna ook over Chelsea gehad en zelfs dat Eden Hazard heeft een paar woorden met hem gewisseld. We zouden hem natuurlijk welkom heten, hij is een superspeler", klonk het.

LEES OOK: 'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Fekir is 80 miljoen euro waard ...

Meest recent

Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

56
56
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

101
101
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

243
243
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

210
210
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

420
420
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

250
250
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

113
113
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

135
135
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

351
351
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

492
492
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

302
302
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

132
132
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

39
39
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

393
393
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

53
53
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

462
462
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

659
659
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

126
126
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

107
107
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

318
318
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

130
130
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

49
49
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

100
100
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

224
224
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

41
41

Meer sportnieuws