'Chelsea zorgt voor vuurwerk op Engelse transferdeadlineday'

door
'Chelsea zorgt voor vuurwerk op Engelse transferdeadlineday'

Donderdag om 18u sluit de transfermarkt in Engeland zijn deuren en mogen de ploegen uit de Premier League geen inkomende transfers meer afronden. Er wordt dan ook verwacht dat er nog stevig geknald zal worden op de laatste dag van de mercato, er zijn verschillende grootmachten die nog wel een spaarpotje hebben liggen. Chelsea hoopt bijvoorbeeld op de komst van Nabil Fekir.


Volgens The Mirror hebben de Blues een bod van 55 tot 60 miljoen euro uitgebracht op de spelmaker van Olympique Lyon. Voorzitter Jean-Michel Aulas van de Fransen staat echter bekend als een bijzonder lastige onderhandelingspartner en maakt die naam weer waar. Hij wil namelijk 80 miljoen euro ontvangen voor de handtekening van de international van Les Bleus.

Aan het begin van de transferperiode leken Olympique Lyon en Liverpool een akkoord bereikt te hebben over de transfer van Fekir naar Anfield Road, maar in extremis kwam er een kink in de kabel. De Reds wilden toen 72 miljoen euro betalen voor hun doelwit, wat betekent dat er mogelijk toch nog wat onderhandelingsruimte is voor Chelsea.

In ieder geval schakelt Chelsea de grove middelen in om de WK-ganger te overtuigen. Zo gaf zijn landgenoot Olivier Giroud eerder deze week een interview waarin hij zich uitliet over de mogelijke komst van Fekir. "Ik heb bij de Franse nationale ploeg met hem gesproken toen zijn transfer naar Liverpool niet doorging. We hebben het daarna ook over Chelsea gehad en zelfs dat Eden Hazard heeft een paar woorden met hem gewisseld. We zouden hem natuurlijk welkom heten, hij is een superspeler", klonk het.

LEES OOK: Nieuwe domper Lavia: Maresca komt met update

Fekir is 80 miljoen euro waard ...

Meest recent

DAZN-bom blijft tikken: minister spreekt dreigende taal

De laatste weken wachtten de Belgische profclubs bang af wat er zou gaan gebeuren met het ...

9
9
Beveren laat punten liggen, Jong Gent zorgt voor stunt

SK Beveren heeft voor de tweede keer dit seizoen punten laten liggen. De Waaslanders leken in Lommel ...

58
58
Droom komt uit voor smaakmaker Club: "Nooit gedacht..."

Club Brugge heeft zich deze week aan Europa laten zien door na een sensationele wedstrijd FC ...

108
108
0 op 9 in CL: Bormans slaat hard terug na kritiek op Union

Union gooide de voorbije jaren zeer hoge ogen in België én Europa, maar in de Champions ...

39
39
Mysterie over talent: Spanje of toch nog Rode Duivels?

De selectie van de Rode Duivels voor de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein werd ...

65
65
Nieuwe troef voor KV Mechelen: "Hij is een extra impuls"

KV Mechelen kon vorige week niet stunten op Anderlecht, maar staat wel nog altijd knap in de top ...

71
71
Nieuwe Voetbalwet: straffen worden pak strenger voor fans

Er was vrijdag in Tubeke heel wat te doen. Niet alleen maakte Rudi Garcia de volgende selectie voor ...

46
46
Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijhkeid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

185
185
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

125
125
Kompany zet nieuwe stap: Bayern wordt nóg sterker

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

125
125
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

176
176
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

175
175
Vermeeren geschokt: het OM-signaal is keihard

Vier matchen, vier rollen—en zelfs in Europa lijken z’n minuten ineens te krimpen. De ...

114
114
KRC Genk verneemt sanctie na wangedrag van supporters

KRC Genk beleefde donderdag een hoogdag in Braga, waar de bijna 1.500 meegereisde fans na de 3-4 ...

302
302
'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

134
134
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

628
628
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

187
187
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

443
443
De Condé kraakt code: Fink pakt uit met KRC Genk 2.0

De uitschuiver tegen Ferencvaros is uitgewist. Dankzij een corner en enkele scherpe counters boekte ...

253
253
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

105
105
Rudi Garcia verbaast met uitspraken over Tielemans

Rudi Garcia heeft zijn 26-koppige selectie voor de WK-kwalificatiematchen tegen Liechtenstein en ...

167
167
Hayen vreest Anderlecht: Hasi vindt succesformule

RSC Anderlecht ontvangt zondag Club Brugge in het Lotto Park, het nummer drie tegen het nummer twee ...

306
306
Wils met rug tegen muur: Antwerp-bestuur grijpt in

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old staat voorlaatste in de ...

216
216
Van der Elst over Club-sterkhouder: “Kan mee bij Barça”

Club Brugge speelde in de Champions League 3-3 gelijk tegen FC Barcelona. Een ongelooflijke stunt en ...

368
368
Rudi Garcia verrast met boodschap voor Nicky Hayen

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg bekendgemaakt voor de ...

292
292

Meer sportnieuws