'Anderlecht krijgt concurrentie van AS Roma voor dure vogel'

door
'Anderlecht krijgt concurrentie van AS Roma voor dure vogel'

De aankoopwoede van Anderlecht is blijkbaar nog niet gestild. Volgens het Roemeense GSP hebben twee afgevaardigden van Anderlecht de Roemeense wedstrijd van FCS Boekarest tegen Dinamo Boekarest komen bekijken. De scouts zouden er één speler met speciale aandacht bekeken hebben. 


Volgens de website zou Hein Vanhaezebrouck himself geïnteresseerd zijn in het 19-jarige Roemeense talent Dennis Man. De rechtsbuiten speelde een sterke partij en gaf een assist tegen Dinamo Boekarest. Vanhaezebrouck zou zijn scouts hebben uitgestuurd om een meer gedetailleerd scoutingsrapport te kunnen bemachtigen.

De marktwaarde van Man wordt op 2,2 miljoen euro geschat, wat goed doenbaar is voor Anderlecht. De voorzitter van FCS Boekarest, Gigi Becali, laat wel uitschijnen dat hij niet zinnens is zijn groot talent te verkopen. Maar dat kan ook een onderhandelingstactiek zijn.  

UPDATE 03/08 
Nadat de voorzitter van FCSB verkondigde dat Dennis Man enkel te koop is voor 30 miljoen euro plus 20 procent op een eventuele doorverkoop, krijgt Anderlecht nog meer slecht nieuws te horen over Dennis Man. De Roemeense media melden dat Man naast Anderlecht ook interesse geniet van AS Roma. De Romeinen zouden al enkele maanden de middenvelder in de gaten houden. Gisteren won FCSB met 4-0 van Rudar Velenje in de Europa League, nadat het eerder al met 0-2 won in Slovenië. Radar weet dat enkele grote Europese clubs hun scouts uitgestuurd hebben naar Boekarest, om onder meer Dennis Man te scouten. Maar Man bleef gisteren 90 minuten aan de bank gekluisterd. 

LEES OOK: Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Moet Anderlecht hun vizier op een andere speler richten?

Meest recent

'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

8
8
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

109
109
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

185
185
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

83
83
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

68
68
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

163
163
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

332
332
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

137
137
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

330
330
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

118
118
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

174
174
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

160
160
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

243
243
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

628
628
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

157
157
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

266
266
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

67
67
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

225
225
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

110
110
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

163
163
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

341
341
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

299
299
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

154
154
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

355
355
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

260
260

Meer sportnieuws