'Anderlecht krijgt concurrentie van AS Roma voor dure vogel'

door
'Anderlecht krijgt concurrentie van AS Roma voor dure vogel'

De aankoopwoede van Anderlecht is blijkbaar nog niet gestild. Volgens het Roemeense GSP hebben twee afgevaardigden van Anderlecht de Roemeense wedstrijd van FCS Boekarest tegen Dinamo Boekarest komen bekijken. De scouts zouden er één speler met speciale aandacht bekeken hebben. 


Volgens de website zou Hein Vanhaezebrouck himself geïnteresseerd zijn in het 19-jarige Roemeense talent Dennis Man. De rechtsbuiten speelde een sterke partij en gaf een assist tegen Dinamo Boekarest. Vanhaezebrouck zou zijn scouts hebben uitgestuurd om een meer gedetailleerd scoutingsrapport te kunnen bemachtigen.

De marktwaarde van Man wordt op 2,2 miljoen euro geschat, wat goed doenbaar is voor Anderlecht. De voorzitter van FCS Boekarest, Gigi Becali, laat wel uitschijnen dat hij niet zinnens is zijn groot talent te verkopen. Maar dat kan ook een onderhandelingstactiek zijn.  

UPDATE 03/08 
Nadat de voorzitter van FCSB verkondigde dat Dennis Man enkel te koop is voor 30 miljoen euro plus 20 procent op een eventuele doorverkoop, krijgt Anderlecht nog meer slecht nieuws te horen over Dennis Man. De Roemeense media melden dat Man naast Anderlecht ook interesse geniet van AS Roma. De Romeinen zouden al enkele maanden de middenvelder in de gaten houden. Gisteren won FCSB met 4-0 van Rudar Velenje in de Europa League, nadat het eerder al met 0-2 won in Slovenië. Radar weet dat enkele grote Europese clubs hun scouts uitgestuurd hebben naar Boekarest, om onder meer Dennis Man te scouten. Maar Man bleef gisteren 90 minuten aan de bank gekluisterd. 

LEES OOK: Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

Moet Anderlecht hun vizier op een andere speler richten?

Meest recent

Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

1
1
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

17
17
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

152
152
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

22
22
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

173
173
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

93
93
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

20
20
Duivels vallen als vliegen: na Vanaken tweede afzegging

De Rode Duivels bereiden zich in de komende twee weken voor op het WK met oefenwedstrijden tegen de ...

146
146
Razend spannende titelstrijd: Defour kiest favoriet

De teerling is geworpen in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Zondag werden op de ...

250
250
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

29
29
'Openda ziet nieuwe transferopties opduiken'

De komende oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico worden voor heel wat Rode Duivels een ...

35
35
Gooit Hayen nieuw toptalent voor de leeuwen?

Genk zal de komende maanden de Champions' Play-Off op de televisie moeten volgen. De Limburgers ...

401
401
'Anderlecht verrast compleet met nieuwe TD'

Anderlecht heeft zich zondag geplaatst voor de Champions' Play-Off, zij het wel met de hakken over ...

280
280
Vrancken duidt hét verschil tussen STVV en Union aan

STVV sloot zijn reguliere competitie zondag af met een nieuwe domper. De Kanaries gingen in hun ...

96
96
'Zinedine Zidane keert eindelijk terug als trainer'

Zinedine Zidane groeide als speler al uit tot een voetbalicoon en ook zijn trainerscarrière ...

93
93
'Garcia ziet eerste Rode Duivel afhaken voor stage'

De Rode Duivels blazen maandag in Tubeke verzamelen voor hun komende interlands. Ze vertrekken deze ...

141
141
Na missen PO1: Hayen gaat slachtoffers maken bij Genk

De laatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League kende één ...

441
441
'Einde van tijdperk: Griezmann heeft knaltransfer beet'

Atletico Madrid ging zondagavond onderuit in de derby tegen Real Madrid en ziet de top twee zo nog ...

49
49
'Bizarre soap: Lavia dan tóch niet bij Jonge Duivels'

Het heeft de voorbije dagen toch wat gestormd rond de selectie van de Jonge Duivels. Zo raakte al ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Atletico lonkt naar Club, De Bruyne beslist'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

257
257
Vandenbempt snoeihard: “Dé teleurstelling van het seizoen”

De slotspeeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. De top 6 is bekend en ook de Degradatie ...

310
310
‘Mokio slaat op tafel bij Ajax: transferwending nakend'

Jorthy Mokio werd bij KAA Gent de jongste debutant aller tijden, maar de Buffalo’s zagen het ...

72
72
Intern probleem Anderlecht: "Hoe is dat mogelijk?"

RSC Anderlecht wist zich in de top 6 te nestelen, maar de reguliere competitie werd op een valse ...

483
483
"Ronaldo, Totti, Hazard, ..." - Garcia dropt straffe De Bruyne-uitspraak

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

91
91
'Labiel' zorgenkind bij KRC Genk: "Ik vind dat pijnlijk"

KRC Genk zal na de interland-break dan toch in de Europe Play-Offs aantreden. Even leek Racing ...

399
399

Meer sportnieuws