'Einde transfersaga in zicht: Mbemba tekent tot 2022'

door
'Einde transfersaga in zicht: Mbemba tekent tot 2022'

De onderhandelingen tussen Newcastle en FC Porto staat al een tijdje stil. In de Engelse pers wordt zelfs gewag gemaakt dat de deal wel eens afgeblazen zou kunnen worden. Het verschil tussen vraag en aanbod bedraagt wel nog altijd maar twee miljoen euro, maar beide clubs kunnen geen compromis vinden.  


 FC Porto heeft recent zelfs nog een nieuwe centrale verdediger binnengehaald, Saidy Janko van Saint-Etienne. De Portugezen betaalden tussen twee en drie miljoen euro voor de verdediger. Porto staat bekend om goedkoop spelers aan te kopen en later voor meer geld te verkopen. Met Chancel Mbemba zou de Portugese topclub tegen zijn principes een groot bedrag moeten neertellen, waardoor FootballFanCast denkt dat Mbemba niet naar Porto zal trekken. 

UPDATE 02/07 
Het bericht dat de transfer van Mbemba naar FC Porto moeizaam verloopt is blijkbaar ook bij Anderlecht ter ore gevallen. Het Engelse Shields Gazette meldt dat Anderlecht nog steeds geïnteresseerd is om de Congolees binnen te halen, maar ook Porto zou de strijd nog niet hebben opgegeven. De vraagprijs van 9 miljoen euro zou misschien wel te hoog gegrepen zijn voor Paars-Wit.

UPDATE 03/07
Portugese bronnen zoals Maisfutebol meldden dat FC Porto en Newcastle een akkoord gevonden hebben over de transfer van Mbemba, Anderlecht heeft dus geen kans gehad om deze transfer alsnog te kapen. De Portugese topclub zou 7.5 miljoen euro neerleggen om de Congolese binnen te halen. Mbemba zou al van maandagavond in Porto vertoeven om de laatste details te bespreken. Hij zou tekenen tot 2022 bij FC Porto. 

LEES OOK: Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Jammere zaak voor Anderlecht?

Meest recent

‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

60
60
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

32
32
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

26
26
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

64
64
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

239
239
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

90
90
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

120
120
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

454
454
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

234
234
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

67
67
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

142
142
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

88
88
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

67
67
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

95
95
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

197
197
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

101
101
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

105
105
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

148
148
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

58
58
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

345
345
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

357
357
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

171
171
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

96
96
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

53
53
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

327
327

Meer sportnieuws