Romelu Lukaku zou een verhuurperiode niet bij voorbaat afslaan. De spits staat sinds vorig jaar onder contract bij Chelsea, maar kwam nog niet veel aan spelen toe in het eerste elftal.
"Als ik bij Chelsea kan blijven en het basisteam kan halen, veel doelpunten kan maken en het team laten winnen, dan is dat goed voor mij en ook voor de club", zei de negentienjarige Lukaku tegen
Sky Sports. "Maar als ik op huurbasis kan vertrekken en kan spelen in een ander team, daar doelpunten kan maken en dan terugkomen om hier te exploderen, ook prima."
"Ik houd mijn voeten op de grond en werk elke dag keihard. Na het trainingskamp zullen we wel zien wat er gaat gebeuren", aldus Lukaku, die wel het idee heeft zichzelf te ontwikkelen ondanks de plek op de bank. "Het was moeilijk, er waren positieve en negatieve dingen. Het negatieve was dat ik niet zoveel speelde, maar het positieve dat ik mij wel heb ontwikkeld."
"Dat is heel belangrijk voor een negentienjarige, om elke dag beter te worden en dat heb ik afgelopen jaar gedaan", aldus Lukaku, die twaalf officiële wedstrijden voor
The Blues speelde en daarin niet wist te scoren.
LEES OOK:
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'