Alvorens de afreis naar Rusland gepland staat, werken de Rode Duivels nog één oefenwedstrijd af. Maandagavond vormt Costa Rica, één van de revelaties van het vorige WK, de tegenstander in het Koning Boudewijnstadion. Daags voor de partij dropte bondscoach Roberto Martinez alvast enkele hints over zijn opstelling.
Een dikke week geleden liet de Spanjaard nog uitschijnen dat hij zeker met een viermansdefensie wil gaan experimenteren, maar hij lijkt toch gewoon te zullen vasthouden aan zijn vaste systeem. "Ik ga niet met vier achteraan spelen. Want de spelers kennen dat systeem, dat zie ik op training. Dat gaan we dus niet uitproberen. We willen morgen vooral zien hoe ons aanvallend compartiment omgaat met een driemansdefensie. Morgen is het de laatste wedstrijd van een belangrijke voorbereidingsperiode. We pakken die dus aan zoals in de laatste wedstrijden", klonk het bij Het Nieuwsblad.
Met zijn spelers gaat hij wellicht wel schuiven. Bij gebrek aan Vincent Kompany en Thomas Vermaelen mocht Laurent Ciman starten tegen Egypte, maar hij begint maandag normaal gezien op de bank. Voor drie anderen wachten wel speelminuten. "Ciman is een prof die altijd klaar is om de ploeg te helpen. Dat toonde hij tegen Egypte. Nu zal hij een andere rol hebben. Je zal Youri Tielemans, Leander Dendoncker en Dedryck Boyata op het veld zien", aldus Martinez.
LEES OOK: De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”
Kobe K