Vandersmissen voorspelt grote problemen bij België: "Ego's"

door
Vandersmissen voorspelt grote problemen bij België:

De afgelopen maanden waren Belgen als Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois kritisch voor het systeem van Roberto Martinez.


Guy Vandersmissen vindt dat vreemd."Als ik bepaalde artikels lees, dan heb ik schrik dat we in Rusland met heel wat ego’s gaan zitten. Iedereen zal daar willen uitblinken en lukt dat niet, dan zal er kritiek komen. Sommigen stellen het systeem in vraag, zoals Courtois onder meer, en dat zijn toch de belangrijke spelers van onze ploeg. Daar moet je toch mee oppassen. Ze moeten dat niet in de pers zeggen, maar intern", aldus de ex-Rode Duivel aan TVL Sportcafé.

Hij denkt dat die ego’s voor problemen kunnen zorgen. "We hebben de spelers om wereldkampioen te worden, maar ik denk dat er in Rusland – en misschien al eerder – daar wel problemen gaan komen. Er zal niks mogen misgaan, want dan komt er kritiek. Ik weet niet of het goed zit bij de Rode Duivels."

LEES OOK: Celine Van Ouytsel na relatiebom: 'Wat met Ward Lemmelijn?'

🔥 Wat iedereen nu leest

Celine Van Ouytsel na relatiebom: 'Wat met Ward Lemmelijn?'
Celine Van Ouytsel na relatiebom: 'Wat met Ward Lemmelijn?'

Gaat dat een probleem vormen bij de Rode Duivels?

Meest recent

'Grote kuis in Gent: volgend slachtoffer Leko bekend'

AA Gent wist deze zomer al heel wat overtollige ballast te dumpen, maar de komende weken staat er ...

639
639
D-Day voor Club Brugge: 20 miljoen op het spel

Met een fraaie 1-3 zege in Glasgow nam Club Brugge dinsdag meteen een optie op de lucratieve League ...

442
442
Luxeproblemen bij Union: Pocognoli reageert

Het was de voorbije zomers telkens puzzelen voor Union met het vertrek van heel wat smaakmakers. Dat ...

52
52
Heynen reageert scherp na kritiek op Genk

Ook voor KRC Genk begint deze week het Europese avontuur. De Limburgers moeten pas in de play-offs ...

162
162
Ulderink schept duidelijkheid over vertrek bij Antwerp

Antwerp begon dit seizoen alweer met een nieuwe trainer. De Great Old schoof Stef Wils door naar de ...

89
89
Club Brugge balanceert op een bom met Tzolis

Club Brugge sloeg een monsterbod van 32 miljoen euro op Christos Tzolis af. De Griek blijft, het ...

989
989
'Boniface krijgt alsnog een knaltransfer'

Victor Boniface is niet langer de duurste uitgaande transfer ooit van Union, want de landskampioen ...

80
80
'Lukaku verbaast compleet met beslissing na blessure'

Romelu Lukaku kreeg de voorbije dagen een mokerslag te verwerken. De Rode Duivel viel vorige week ...

198
198
Charleroi haalt nog versterking in Ligue 1

Charleroi lijkt nog een druk einde van de transferperiode tegemoet te gaan. Er hangen immers nog de ...

20
20
Vanhaezebrouck vreest enorm pijnpunt bij Club Brugge

Club Brugge heeft ondanks een woelige zomer dit seizoen tot dusver een nette start genomen. Het won ...

646
646
'Standard jubelt: eindelijk oplossing voor dure flop'

Standard liep vorige week tegen een eerste nederlaag van het seizoen aan. De Rouches gingen met ...

104
104
‘Schoktransfer Vincent Janssen naar Eredivisie’

Antwerp moest de voorbije jaren op financieel vlak terugschakelen. Dat betekende dat het elke ...

963
963
Anderlecht krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

In de play-offs van de Conference League krijgt RSC Anderlecht donderdag AEK Athene over de vloer. ...

597
597
'Hoofdpijn voor De Condé: 5 dossiers baren Genk zorgen'

KRC Genk slaagde er tot dusver wonderwel in om de kleedkamer bij mekaar te houden. Ook op inkomend ...

522
522
'Club Brugge houdt adem in: toptalenten richting exit?'

Club Brugge gaf deze zomer al ongeveer 36 miljoen uit aan vijf zomeraanwinsten. Hoewel er naar ...

779
779
'Overmars onthult masterplan: Antwerp boort goudmijn aan'

Drie jaar na Den Dubbel reiken de bomen niet langer tot de hemel bij Antwerp, dat om diverse redenen ...

697
697
RSCA-pion haakt om dramatische privé-reden af voor AEK

Anderlecht staat voor een cruciale week. Het moet in een dubbele confrontatie met AEK Athene ...

464
464
Mechele onthult zeer straffe ambitie bij Club Brugge

Club Brugge beleefde dinsdag een geweldige avond in Glasgow, want dankzij een 1-3-zege tegen Rangers ...

430
430
'KV Mechelen duwt door voor offensieve versterking'

KV Mechelen zag deze week nog een sterkhouder vertrekken, want Rafik Belghali koos voor een ...

225
225
Opvolger Hasi? Oude bekende solliciteert bij Anderlecht

Anderlecht sloeg deze zomer nog maar eens een nieuwe richting in. Het trok daarbij voluit de kaart ...

390
390
'Club Brugge wrijft zich in handen na transferwending'

Club Brugge beleeft een zeer drukke zomermercato. Daarbij zag het ook al heel wat smaakmakers ...

675
675
'Aster Vranckx verrast met terugkeer in Serie A'

De transfermarkt is nog iets meer dan twee weken open en er zullen ongetwijfeld ook nog de nodige ...

95
95
'Club Brugge heeft volgende transferslag al klaarstaan'

Club Brugge ging dinsdagavond met 1-3 winnen op het veld van Rangers en zette daarmee een enorme ...

1056
1056
Patrick Goots opent nieuw hoofdstuk dat niemand zag aankomen

Patrick Goots stond altijd bekend als een 'goalgetter pur sang'. De aanvaller maakte bij ...

230
230
Voormalig RWDM-voorzitter Vermeersch is overleden

De voorbije jaren beleefden een aantal Belgische traditieclubs turbulente tijden. Bij RWDM Brussels ...

0
0

Meer sportnieuws