De KNVB gaat deze week nog om de tafel zitten met de overgebleven assistenten van de opgestapte bondscoach Bert van Marwijk. De hulptrainers worden dan over de toekomst ingelicht.
Het is nog maar de vraag of de huidige staf, die onder meer bestaat uit Dick Voorn, Ernest Faber en Phillip Cocu en de rest van de technische staf (onder hen keeperstrainer Ruud Hesp, spitsentrainer René Eijkelkamp alsook Alfred Schreuder die door Van Marwijk met het oog op volgend seizoen al was 'binnengehaald') aanblijven. De nieuwe bondscoach zal beslissen welke technische staf hij wil samenstellen.
De KNVB hoopt voor 15 augustus, wanneer de oefenwedstrijd tegen België op het programma staat, een nieuwe bondscoach te hebben. Een maand later staat de kwalificatiewedstrijden tegen Turkije en Hongarije te wachten.