Club kan weer niet winnen na strafschopfestival tegen Genk

door
Club kan weer niet winnen na strafschopfestival tegen Genk

Na een aangename wedstrijd hebben Club Brugge en Racing Genk billijk de punten gedeeld. De wedstrijd werd bepaald door heel wat strafschopgevallen en leek in het voordeel van de competitieleider uit te draaien. Na een spannend slot pakten Clement en co echter nog verdiend een punt.


Zowel voor Club Brugge als voor Racing Genk stond er vanavond heel wat op het spel. Blauw-Zwart wil in de resterende vier wedstrijden nog zoveel mogelijk punten pakken om Play-Off I aan te vatten met een grote voorsprong. De Limburgers willen dan weer kost wat kost een plaats bemachtigen in Play-Off I. Blauw-Wit deed de laatste weken goede zaken maar wacht nog een bikkelharde strijd aangezien de concurrentie elke misstap kan afstraffen. Bij de thuisploeg koos Leko voor Wesley en Diaby voorin, verder kwamen Vormer en Cools terug in de ploeg. Clement had dan weer een basisplaats voor Mata en Ndongala. Kapitein Buffel zat op de bank.

Racing Genk met de kanonstart, Club reageert gevat
De bezoekers namen een knalstart op Jan Breydel en kwamen al na tien minuten spelen verdiend op voorsprong toen Karelis knap naast Vermeer in doel schoof: 0-1. Blauw-Zwart had wat tijd nodig om zijn goede ritme te vinden en werd op het kwartier geholpen door Racing Genk toen Nastic de doorgebroken Diaby onderuit haalde. Vanaken zette de toegekende strafschop om en het stond meteen weer gelijk: 1-1. De wedstrijd was nu volledig in evenwicht en beide ploegen speelden vol op de aanval, concreet doelgevaar leverde dit vaak niet op aangezien er veel mis ging in de zone van de waarheid. Halfweg stond het nog steeds gelijk na een onderhoudende eerste helft.


Racing Genk neemt de beste start, maar Hans Vanaken zet de bordjes al snel weer gelijk.
Thuisploeg laat weer dure driepunter schieten
Ook in de tweede helft was er heel wat te beleven in de openingsfase. Na minder dan tien minuten spelen miste Wesley een opgelegde kans na een knappe assist van Vormer, even later deed Karelis nog slechter door vanop elf meter te missen na een fout van Vanaken op Pozuelo. De Griek schoot naast de winkelhaak. Een dure misser want goed vijf minuten later borstelde Hans Vanaken de bal heerlijk in de bovenhoek: 2-1 voor Club Brugge. Racing Genk reageerde met een knappe vrije trap van Malinovskyi, de redding van Vermeer was ook van grote klasse. De doelman van Club was even later ook beslissend op een laag schot van Malinovskyi, in de daaropvolgende fase maakte Nakamba echter hands en Racing Genk kreeg een tweede strafschop. Malinovskyi faalde niet en maakte er 2-2 van. In het slot van de wedstrijd pakte doelman Vukovic nog een punt voor zijn ploeg met een fabelachtige redding op een kopbal van Mechele. Uiteindelijk bleef het billijk gelijk na een aangename topper.

Scoreverloop:
0-1 (11') Karelis, 1-1 (15') Vanaken(p), 2-1 (64') Vanaken, 2-2 (84') Malinovskyi(p)
Bijzonderheid:
Karelis mist een strafschop (61')

LEES OOK: Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Zit Club Brugge in een dipje?

Meest recent

Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

18
18
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

136
136
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

21
21
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

62
62
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

67
67
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

48
48
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

180
180
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

184
184
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

341
341
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

48
48
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

156
156
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

82
82
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

77
77
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

248
248
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

130
130
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

464
464
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

185
185
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

89
89
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

431
431
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

18
18
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

180
180
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

714
714
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

69
69
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

96
96
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

323
323

Meer sportnieuws