Vooralsnog is er geen contact geweest tussen trainer David Moyes en Tottenham Hotspur. De oefenmeester van Everton heeft dat laten weten. De 49-jarige Schot is in beeld om Harry Redknapp te vervangen bij Tottenham.
"Er is geen contact geweest", liet Moyes in Engelse media weten. "Als er contact was geweest, had ik dat eerst aan de voorzitter van Everton laten weten. Ik wil al mijn ambities bij Everton in vervulling brengen, maar je weet het nooit in de voetballerij." Moyes is sinds 2002 hoofdtrainer bij
The Toffees, waar momenteel John Heitinga op de loonlijst staat.
Onder de leiding van Moyes presteert Everton de laatste zes seizoenen redelijk constant. De laatste twee jaar eindigde de club zevende in de Premier League. De beste klassering onder Moyes werd behaald in het seizoen 2004-2005, toen er op een vierde plek werd geëindigd.
LEES OOK:
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co