Voormalig international Roy Keane van Ierland heeft hard uitgehaald naar de supporters van het nationale team. De oud-middenvelder van onder meer Manchester United was niet te spreken over de Ierse fans.
De hele wereld toonde respect voor de Ierse fans, die zelfs bij een 4-0 achterstand tegen Spanje en de uitschakeling op het EK achter hun ploeg bleven staan. Keane: "We vertegenwoordigen een klein land, we zijn de buitenbeentjes, maar laten we eens ophouden altijd en eeuwig overal naar toe te gaan alleen om te zingen. Het is je reinste onzin dat spelers na afloop van de wedstrijd het alleen maar hebben over hoe geweldig de fans zijn."
In de slotfase van de wedstrijd tegen Spanje waren alle duizenden Ierse fans de teleurstelling van de uitschakeling te boven gekomen en zongen werkelijk alle fans van Ierland het protestlied 'The Fields of Athenry'.
Bekijk hieronder een filmpje:
[youtube]https://www.youtube.com/v/WfJuv3HTAb4&feature[/youtube]