Het nieuwe jaar is van start gegaan, wat meteen ook betekent dat de transferperiode weer is geopend. Bij Arsenal zou dit wel eens kunnen betekenen dat Alexis Sanchez en/of Mesut Ozil deze maand andere oorden opzoeken.
Beide spelers hebben namelijk nog steeds een aflopend contract, en moeten dus nu worden verkocht indien The Gunners nog iets aan hen willen verdienen. Voor Alexis is er concrete interesse van Man City, maar Pep Guardiola denkt niet dat het deze maand tot een
transfer zal komen.
Dat zei hij tegenover SkySports: “Ik weet niet wat er zal gebeuren, maar hij is momenteel nog steeds een Arsenal-speler, en ik denk dat hij dat zal blijven. We zullen intern bekijken wat we kunnen doen, maar mijn gevoel zegt dat hij bij Arsenal zal blijven.”
LEES OOK:
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"