‘Chelsea wil Belgen betrekken in sensatietransfer’

door
‘Chelsea wil Belgen betrekken in sensatietransfer’

De Engelse topclub Chelsea wil enkele concurrenten de loef afsteken. De ploeg uit Londen zou in januari een serieus bod willen uitbrengen op AS Monaco-talent Thomas Lemar. Arsenal en Liverpool probeerden de 22-jarige middenvelder Lemar afgelopen zomer te halen, maar Monaco liet Lemar niet gaan. The Telegraph meldt nu dat Chelsea een serieuze poging gaat wagen voor Lemar. Arsenal zou de middenvelder ook nog niet vergeten zijn en hem ook willen in januari.

Volgens The Telegraph heeft Chelsea echter twee troeven in handen waardoor het clubs als Liverpool en Arsenal gaat aftroeven in strijd om de handtekening van Lemar.

Chelsea heeft het opzichte van Arsenal en Liverpool het voordeel dat het enkele interessante spelers heeft die het kan betrekken in een deal met Monaco. Het kan spelers verhuren of definitief betrekken in de transfer. Daarnaast kent Chelsea Michael Emenalo goed. Emenalo was van 2011 tot afgelopen zomer technisch directeur van Chelsea en bekleedt die functie nu bij AS Monaco.

UPDATE 14/12

Zoals eerder vermeldt zou Chelsea enkele interessante spelers kunnen betrekken in de deal voor Thomas Lemar. Volgens The Telegraph is dat ook helemaal het plan van The Blues. Sterker nog: twee Belgen zouden de omgekeerde beweging kunnen maken. Michy Batshuayi zou een kandidaat zijn, maar het Engelse medium meldt dat ook Charly Musonda jr. voor minstens een half seizoen op huurbasis naar AS Monaco zou kunnen trekken.

LEES OOK: Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

De ideale bestemming voor Batshuayi en Musonda?

Meest recent

Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

0
0
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

16
16
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

32
32
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

50
50
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

218
218
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

29
29
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

209
209
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

697
697
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

48
48
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

96
96
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

168
168
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

448
448
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

492
492
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

365
365
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

508
508
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

151
151
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

468
468
'KRC Genk zoekt coach: De Condé broedt op verrassing'

Door het ontslag van Thorsten Fink moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe coach, en dus wordt er druk ...

638
638
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

49
49
De Cat zéér streng bij Anderlecht: “Dat moet echt beter"

Nathan De Cat is stilaan één van de grote publiekslievelingen van het Lotto Park aan ...

117
117
HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Thorsten Fink is de volgende trainer die ontslagen is in de Jupiler Pro League. Na desastreuze ...

182
182
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

39
39
Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

213
213
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

267
267
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

73
73

Meer sportnieuws