Zo reageert Engelse pers op loting tegen Rode Duivels

door
Zo reageert Engelse pers op loting tegen Rode Duivels

De Rode Duivels werd tijdens de WK-loting ondergebracht in Groep G en moeten zich dus aan enkele langere verplaatsingen wagen, maar met Panama en Tunesië is de tegenstand relatief beperkt. De laatste wedstrijd tegen Engeland vormt dan weer wel een stevige opdracht. Al leggen de Engelse media de favorietenrol meteen bij de Belgen.


Zo vindt The Sun het een enorm voordeel dat de Engelsen eerst tegen Tunesië en Panama moeten spelen. "De selectie van Roberto Martinez is één van de meest getalenteerde teams en horen bij de favorieten voor het WK in Rusland. De clash met de Belgen wordt een intrigerend duel tussen spelers die ploegmaats en rivalen zijn in de Premier League. Hazard en Batshuayi spelen bijvoorbeeld bij Chelsea, terwijl De Bruyne en Kompany sterren zijn bij Manchester City."

Bij The Daily Star probeert men vast te houden aan de statistieken uit verleden. "Engeland verloor nog nooit van België op een groot tornooi en van hun laatste 21 onderlinge confrontaties werd slechts ééntje verloren. Maar voormalig Everton-manager Roberto Martinez heeft de beschikking over een pak Premier League-sterren zoals De Bruyne, Hazard en Lukaku. Er wordt verwacht dat de Belgen en de Engelsen zullen strijden voor groepswinst."

The Mirror, dat Eden Hazard aanduidt als grote ster bij de Belgen, heeft er geen goed oog in voor The Three Lions. "Ze waren ongeslagen in de kwalificatiecampagne en er zit enorm veel talent in hun selectie. Zij willen voortborduren en beter doen dan hun kwarfinale-plaatsen op het vorige WK en EK."

Ook The Daily Mail verwacht een zware dobber voor de Engelsen. "België blijft een enorm lastige tegenstander. Engeland zal serieus zijn best moeten doen om de nummer vijf van de wereld te kloppen." Bij de BBC ziet analist Chris Waddle dan weer wel kansen voor de Engelsen. "Het is goed dat we eerst wat punten kunnen rapen alvorens we tegen België moeten. We weten allemaal dat ze erg getalenteerd zijn, maar hadden beter moeten doen op de twee vorige grote tornooien. Tijdens het EK gingen ze eruit tegen Wales, ze zijn dus te pakken."

Iets wat Alan Shearer alleen maar kan bevestigen. "Het is een geweldige generatie, maar we zeggen nu toch al een tijdje dat ze verder moeten kunnen geraken met hun kwaliteiten."

LEES OOK: WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

Wie is favoriet voor de clash op het WK?

Meest recent

Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

6
6
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

15
15
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

166
166
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

80
80
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

33
33
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

56
56
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

328
328
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

134
134
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

25
25
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

55
55
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

282
282
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

332
332
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

97
97
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

273
273
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

350
350
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

444
444
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

344
344
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

119
119
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

649
649
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

769
769
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

249
249
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

335
335
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

74
74
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

135
135

Meer sportnieuws