RSC
Anderlecht won vrijdagavond dan wel van Lokeren, een rustige afreis naar München zit er voor de recordkampioen niet in. Zo was er de voorbije dagen heel wat te doen omtrent de (niet-)selectie van Sven Kums. En hij is blijkbaar niet de enige topaanwinst die moet vrezen voor zijn plek.
Tegen Lokeren stond plots Frank Boeckx terug tussen de palen, weliswaar met de afspraak dat Matz Sels tegen Bayern zou keepen. Maar volgens
Het Nieuwsblad gaat het slechts om een tijdelijke terugkeer. Zo zou Boeckx opnieuw de vaste keeper in worden in de competitie en Sels zou enkel Europese en bekerwedstrijden voor zijn rekening mogen nemen. Dat laatste is zelfs nog geen uitgemaakte kans.
Bij zijn basisplaats op Bayern heeft
HNB het dan ook over een 'vergiftigd geschenk' van René Weiler. Indien de huurling van Newcastle in de Allianz Arena zich meermaals moet omdraaien, en die kans zit er tegen een geprikkelde Lewandowski en co dik in, heeft de Zwitser immers een concreet excuus om Sels aan de kant te schuiven.
De krant voegt daar nog aan toe dat 'Weiler nooit een echte voorstander was' van zijn komst, een tweede topaanwinst al die dus moet vrezen voor zijn plaats. Al verandert de trainer wel vaker plots van gedacht, vraag maar aan Harbaoui en Kums.
LEES OOK:
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'