De
transfer van Neymar naar PSG bedaart nu al enkele dagen de gemoederen. De Braziliaan gaat nu dus in het Parc des Princes spelen, maar eigenlijk wilde hij volgens het dagblad Sport eerder naar een andere club vertrekken. Hij zou contact hebben gehad met José Mourinho.
De Portugese coach van Manchester United zou gedurende het afgelopen seizoen uitvoerig met de aanvaller ge-sms't hebben.
The Special One drukte Neymar daarbij op het hart dat hij moest vertrekken bij FC Barcelona om de Gouden Bal te winnen, een van de grote dromen van de flankspeler. Mourinho zou zelfs beloofd hebben dat United de transferclausule in het contract van Neymar zou lichten in de huidige transferzomer.
Toen directeur Ed Woodward dat echter voorlegde bij de Amerikaanse eigenaars van de
Red Devils, werd er gelijk een streep gezet door het plan. De familie Glazer liet de technische man van de Engelse grootmacht weten dat ze het niet verantwoord vonden om 222 miljoen euro te betalen voor één speler. Paris Saint-Germain gaat dat dus wél doen.
LEES OOK:
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'