Club Brugge wordt woensdag de eerste Belgische club die op het Europese toneel verschijnt. De vicekampioen wacht meteen een aartsmoeilijke opdracht, want in de derde voorronde van de Champions League belooft Istanbul Basaksehir een pittige tegenstander te worden.
"De sterkte van de ploeg is het collectief", legt de Belgisch-Turkse trainer Fuat Capa uit aan
Sporza. "De spelers zijn op elkaar ingespeeld, omdat ze al sinds jaar en dag met elkaar in hetzelfde team zitten. Ze spelen modern voetbal en zijn niet afhankelijk van een bepaalde speler. Toch hebben ze ook uitblinkers en in elke linie is wel een speler met ervaring op het hoogste niveau."
"Op papier is Club nog de favoriet, maar het heeft zelf niet het beste seizoen achter de rug, terwijl BaÅŸakÅŸehirspor wel de wind in de zeilen heeft. Bovendien heeft Club een nieuwe trainer en een aantal nieuwe spelers in te passen. Het wordt geen gemakkelijke wedstrijd voor hen."