Peter Maes moest eind 2016 bij KRC Genk plaats maken voor Albert Stuivenberg. De Nederlander doet het degelijk en Maes vindt dat zijn opvolger alvast een leuke ploeg kreeg voorgeschoteld.
"Kijk, Genk heeft een serieuze dip gehad en ze komen van zeer ver terug. Anderhalf jaar geleden was er niets meer goed. Sindsdien gaat het beter en het seizoen is nu al geslaagd. Europees zo ver geraken met zo een jonge ploeg, dat is fantastisch", zegt Maes bij
TVL Sportcafé.
"Genk heeft het mij ontnomen om te oogsten en Albert Stuivenberg kan nu verder werken. Er lag wel wat klaar voor hem, zoals ik dat bij elke club heb gedaan waar ik heb gewerkt. Ik denk dat dit wel mooi was voor mijn collega. De terugkeer van Malinovskyi is inderdaad een nieuwe
transfer. In de vorige Play-Off I waren we met hem en Pozuelo heel sterk, maar door zijn blessure hebben we hem zeer hard moeten missen. Maar dat is voetbal, net zoals het vertrek van Bailey en Ndidi. Dat hoort er allemaal bij."