Ook Play-Off II gaat binnen een tweetal weken van start en voor het eerst zullen hier ook ploegen uit 1B aan deelnemen. Daarbij wordt het vooral uitkijken naar Lierse SK. De Pallieters besloten eerder deze week immers om de samenwerking met coach Eric Van Meir stop te zetten.
Opvallend, want Lierse kende een erg degelijk seizoen en werd zelfs mathematisch kampioen over de twee periodes heen. Maar eigenaar Maged Samy heeft wel vaker een vreemde kronkel en dus moest de club op zoek naar een opvolger. Volgens diverse media is die inmiddels ook gevonden.
Zo melden
Het Nieuwsblad en
Het Laatste Nieuws dat de keuze is gevallen op Fred Vanderbiest. Zo zou donderdag een mondeling akkoord gevonden zijn en wordt de nieuwe coach vrijdag officieel voorgesteld. Vanderbiest, onder meer ex-Cercle en -KVO, begon het huidige seizoen bij de uiteindelijke kampioen Royal Antwerp FC maar werd er ontslagen na een nederlaag tegen uitgerekend Lierse. Na een kort avontuur in Cyprus was hij weer een vrije coach.
LEES OOK:
Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend