KV Oostende plaatste zich zaterdagavond ook mathematisch voor Play-Off I en kan dus nu al spreken over een erg degelijk seizoen. Maar de kers op de taart moet nog volgen. Zo staat binnen een tweetal weken de bekerfinale tegen Zulte Waregem op het programma.
Maar in aanloop naar het grote avontuur op de Heizel, kreeg KVO slecht nieuws te horen. Zo zal Antonio Milic de bekerfinale aan zich voorbij moeten laten gaan. In het slot van de wedstrijd van zaterdagavond tegen Lokeren (0-0) kwam de defensieve sterkhouder immers verkeerd neer en daarbij liep hij een stevige schouderblessure op.
Op zijn website laat KVO weten dat hij meteen na de wedstrijd naar het ziekenhuis werd overgebracht. "Daar luidde het verdict dat hij jammer genoeg een sleutelbeekbreuk opliep. Dat betekent dat onze Kroatische verdediger sowieso de bekerfinale mist én de start van Play-Off I. Zijn totale inactiviteit zal toch al snel zes weken bedragen. Een serieuze domper dus voor KVO én natuurlijk voor Milic zelf", klonk het bericht op de officiële wedstrijd.
LEES OOK:
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd