RSC
Anderlecht, AA Gent en KRC Genk deden goede zaken in de Europa League. Johan Boskamp zag dat het goed was. Hij is lovend voor de drie Belgische ploegen. Toch zijn ze zeker nog niet gekwalificeerd.
"De Belgische ploegen lieten een bijzonder goede indruk na in de Europa Leaugue. Gent was fantastisch tegen Tottenham en ook Anderlecht kende weinig moeite tegen het sterke Zenit. De 1-0 van Gent is natuurlijk bijzonder knap. Ze speelden nog eens goed voetbal. Wel een lastige uitslag, die 1-0", zegt hij in
Het Belang van Limburg.
"Eigenlijk moet je daar toch gaan scoren, want dan moet Tottenham er meteen drie maken. Hoe ga je daarmee om? Proberen dat goaltje te maken of toch de boel dichtgooien? Trouwens, ook Genk deed het niet slecht. 2-2 uit is gewoon een goede uitslag. Ja, met de prestaties van de Belgische ploegen kun je naar buiten komen."
LEES OOK:
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."