Michel Preud'homme kan bijna weer op een volledig fitte kern rekenen. Ook Björn Engels is nu zo goed als helemaal terug. De verdediger speelde maandagavond met de beloften voor het eerst sinds september nog eens een wedstrijd.
Tegen Standard stond Engels meteen 90 minuten tussen de lijnen. "Het valt mee om terug te zijn. Drie maanden uit is een lange periode, maar dat ligt nu achter me. We zien wel wat de toekomst brengt, maar het is goed weer wat minuten in de benen te kunnen krijgen", reageert hij op de officiële website van Club.
Bijkomend voordeel voor Engels was dat hij met Renaud Emond meteen een spits van eersteklasseformaat tegenover zich kreeg. "Ik ken Renaud uiteraard al van in de competitie en vocht ook vanavond enkele pittige duels uit met hem. Zo negentig minuten spelen doet uiteraard deugd, ik heb het gevoel dat het me flink vooruit helpt in mijn weg terug, we zijn er bijna!"
LEES OOK:
Last-minute transferbom Club Brugge? "Meer dan 50 miljoen"