Anderlecht heeft voor eigen volk eindelijk nog eens uitgepakt met een ouderwets avondje champagnevoetbal. Tegen een weliswaar uitermate zwak Moeskroen scoorde Paars-Wit aan de lopende band en telde het tal van uitblinkers. Voor de bezoekers lijkt het stilaan warm te worden onder de stoel van trainer De Boeck.
De wedstrijd begon dramatisch voor Moeskroen, want al in de eerste minuut vond Bruno aan de tweede paal Teodorczyk en de topschutter van Anderlecht trof voor de zoveelste keer dit seizoen raak. Het was het startschot voor een heus doelpuntenfestijn in het Astridpark waarbij zowat alle spelers uitblinkers waren. Nog voor er goed een halfuur gespeeld was stond er reeds een ontnuchterende(voor De Boeck en zijn manschappen toch) 4-0 op het bord! Zelfs de Roemeen Stanciu wist ook in de competitie eindelijk raak te treffen.
Na de pauze hield Anderlecht de voet even van het gaspedaal, maar in het slotkwartier liet het die weer helemaal los. Een zieltogend Moeskroen slikte nog maar eens drie doelpunten en moest met een beschamende 7-0 terug de bus op. Het lijkt ons dat het stilaan heet zal worden onder de stoel van trainer De Boeck, de Walen zijn nu al een weken het kneusje van de competitie en zakken steeds dieper in het degradatiemoeras. Voor Weiler en co is het een uitstekende week met ook al de kwalificatie voor de volgende ronde in de Europa League.
Scoreverloop:
1-0 (1') Teodorczyk
2-0 (21') Hanni
3-0 (28') own-goal Hubert
4-0 (31') Stanciu
5-0 (76') Tielemans
6-0 (82') Spajic
7-0 84') Bruno
LEES OOK:
Anderlecht ruikt JPL-stunt van 6 miljoen: “Wat een beer”