Antwerp heeft optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Lierse vrijdagavond. Het pakte zelf zijn eerste overwinning van de tweede periode, tegelijk ook de eerste zege onder Wim De Decker. Union ging op met 2-0 voor de bijl.
Voor de wedstrijd kwam Sinterklaas langs op de Bosuil, en dat inspireerde de rood-witten klaarblijkelijk wel. Al na vijf minuten lag de eerste in het mandje: een voorzet van Dierckx belandde aan de tweede paal bij Corryn en die trapte in één tijd binnen. Amper vier minuten later stond de eindstand al op het bord. Opnieuw zette Dierckx voor, deze keer werkte Owusu via een verdediger binnen.
De wedstrijd lag dus al na tien minuten in een definitieve plooi. Beide teams versierden daarna nog wel wat kansjes, maar de score veranderde niet meer. Antwerp komt dankzij de overwinning met vijf punten naast Roeselare op de tweede plaats, op één punt van Lierse. Union blijft met één punt onderin hangen.
LEES OOK:
Antwerp rondt langverwachte transfer eindelijk af