Na de vlotte 4-0-zege tegen Bosnië hangt er weer een bijzonder positieve sfeer rond de nationale ploeg. Verschillende spelers maakten vrijdagavond indruk in het Koning Boudewijnstadion. De meest verrassende van hen was wellicht Laurent Ciman.
"In die driemansverdediging heeft hij goede punten gescoord bij Martinez. Volgens mij zullen we met drie achterin spelen tegen Gibraltar en hij zal spelen. Hij zal spelen omdat Kompany en Vermaelen er niet meer bij zijn", denkt Nordin Jbari bij
RTBF.
"Ciman is de nieuwe titularis in die driemansdefensie zonder Kompany en Vermaelen. Hij is tussen Alderweireld en Vertonghen gaan spelen en liet hen gewoon hun werk doen. Hij kwam twee of drie keer goed tussen en was goed in de opbouw."
LEES OOK:
‘Rode Duivels keren zich tegen Jérémy Doku’