Ondanks de blessures van Vermaelen en Kompany had Roberto Martinez in zijn selectie geen plaats voor Jason Denayer. De 21-jarige verdediger werd niet meer opgeroepen sinds hij in de basis stond in de kwartfinale van het EK tegen Wales.
Aan die wedstrijd houdt de verdediger nog altijd nare herinneringen over. "Het was een enorme teleurstelling. Wat er allemaal fout liep? Man, daar kan ik niet op antwoorden. Kijk, ik begrijp dat de supporters er veel over gesproken hebben. Jullie journalisten ook, het is jullie job. Ik begrijp de teleurstelling. Maar ik ga er niet te veel woorden meer aan vuilmaken."
Ondertussen loopt het ook bij Sunderland moeilijk. "Ik ben het niet gewoon om tegen de degradatie te voetballen. Da's wel wennen. Voor mij persoonlijk loopt het wel goed, maar ja, als het team niet wint, kan je niet gelukkig zijn", besluit hij in
Het Laatste Nieuws.
LEES OOK:
‘Rode Duivels keren zich tegen Jérémy Doku’