Romelu Lukaku heeft na misschien wel het beste seizoen uit zijn carrière de draad gewoon weer opgepikt. Voor de Rode Duivels scoorde hij twee keer tegen Cyprus en in de Premier League staat zijn teller alweer op vier goals in vier wedstrijden.
Het is dan ook de vraag of Everton Lukaku na dit seizoen zal kunnen houden. "De club probeert altijd om zijn beste spelers te houden. Het zal moeilijk worden, maar Everton probeert hem te houden", oordeelt Ronald Koeman daarover in de Britse pers.
"Toen Romelu na het EK in de voorbereiding aansloot, zag ik meteen dat hij veel vertrouwen had voor dit seizoen. Dat hij dan ook aan andere clubs gelinkt wordt, is normaal. Het is goed dat spelers ambitieus zijn." Koeman wist ook nog te vertellen dat Lukaku enkele dagen aan de kant zal staan met teenblessure. Hij komt daardoor niet in actie in de League Cup.